WYJAZD DO TRUTNOVA

Bezpośrednio po meczu ligowym w Ząbkowicach ekipa Pawła Jędrowskiego udaje się do Trutnowa ( Czechy ) .  W sobotę po przyjeżdzie na miejsce ( zakwaterowanie w Jańskich Łażniach ) zaplanowany jest wjazd kolejką linową na Czarną Górę , a wieczorem ognisko i wspólne oglądanie meczu eliminacji mistrzostw Europy POLSKA – GRUZJA . W niedzielę rano rozegramy turniej piłki nożnej , w którym zmierzymy się z  zespołami MFK Trutnow i  Polonii-Stali Świdnica , a w godzinach popołudniowych wrócimy do Dzierżoniowa ( planowany przyjazd około godziny 17:00 ) . Wyjazd jest podsumowaniem pięcio letniej pracy trenera z rocznikiem 2000 , a oficjalne przegnanie nastąpi z tydzień  po ostatnim meczu Dolnośląskiej Ligi Trampkarzy z Viktorią Świebodzice przy okazji Memoriału Oskara Plinty .

DSCF0416

Organizacja pobytu drużyn i grup młodzieżowych w ramach integracji z Unią Europejską . Zadanie współfinansowane ze środków Wydziału Promocji Urzędu Miasta Dzierżoniowa .