IX Memoriał Sławomira Harafa

Dzierżoniów – 28-29 stycznia 2012 r.

Śląsk Wrocław zwyciężył w IX Memoriale Sławomira Harafa dzieci rocznika 2001. Drużyna z Wrocławia w finale pokonała dzierżoniowską Lechię po serii rzutów karnych 3:2 (2:2 wynik meczu). Był to jednocześnie najlepszy występ gospodarzy w 9 letniej historii turnieju. Brązowy medal zdobyli zawodnicy Polonii Środa Śląska pokonując UKP Zielona Góra.

W ciągu 2 dni rywalizacji rozegrano 48 spotkań i strzelono 287 bramek. Wspaniałe akcje, parady bramkarskie, wielkie emocje i czasem łzy to elementy, z których na pewno zostanie zapamiętany Memoriał.

Najlepszym zawodnikiem zawodów został Dawid Dawidziak z Lechii Dzierżoniów, Najlepszym bramkarzem Kacper Czapran ze Śląska Wrocław, natomiast królem strzelców został Bartosz Marchewka z Rozwoju Katowice. Wszyscy w nagrodę otrzymali rower górski.

Nagrody wręczali m.in. Burmistrz Miasta Dzierżoniowa Marek Piorun, Senator RP Stanisław Jurcewicz, Starosta Dariusz Kucharski ,Grażyna Haraf, Sylwia Ganowicz-Kotus, Andrzej Bolisęga, Robert Gulka, Mateusz Cegiełka, Ryszard Szydłowski i Dorota Gromadzka.