I Memoriał Oskara Plinty

UKS Lechia Dzierżoniów i  Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zaprasza na Memoriał upamiętniający sylwetkę wybitnego sportowca oraz wspaniałego człowieka – Oskara Plinty.

Memoriał jest okazją do wyłonienia nieoszlifowanych talentów z rocznika 2003' i 2004'. W zawodach weźmie udział 10 drużyn z terenu Dolnego Śląska, które swoją rywalizację rozpoczną w grupach, grając systemem "każdy z każdym". Oficjalne rozpoczęcie turnieju zaplanowane jest na godzinę 10:00. Podczas ceremonii otwarcia zostaną pożegnani zawodnicy z rocznika 2000', którzy już od lipca będą kontynuować szkolenie w klubie MZKS Lechia. Po ceremonii otwarcia na boisko wyjdą młodzi sportowcy, którzy zaprezentują swoje piłkarskie umiejętności. O godz.14:00 przygotowana przez szkółkę UKS Lechia niespodzianka dla wszystkich uczestników turnieju i kibiców. O godz.15:00 rozegrany zostanie mecz charytatywny "Gramy dla Maciusia". Od godz. 15:45 rozpoczną się finały, które wyłonią zwycięzców turnieju. Ceremonia zakończenia planowana jest na godzine 17:00.

Organizatorem imprezy są: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, Burmistrz Miasta Dzierżoniowa oraz UKS Lechia Dzierżoniów, a współfinansowana jest ona ze środków otrzymanych z Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020, budżetu Powiatu Dzierżoniowskiego oraz OZPN Wałbrzych.

I Memoriał Oskara Plinty już 20 czerwca 2015r na obiektach OSiR przy ul. Strumykowej 1 start 10:00 ZAPRASZAMY!!!

Memoriał plakat aktualny