Ogłoszenie – Trenerzy !!!

Uczniowski Klub Sportowy Lechia Dzierżoniów w związku z rozwojem szkółki poszukuje osób chętnych do pracy z dziećmi w roli trenera .
Opis oferty pracy:
Uczniowski Klub Sportowy Lechia Dzierżoniów to szkółka , która rozpala pasję i marzenia piłkarskie wśród dzieci od najmłodszych lat. Pracujemy nad rozwojem dzieci pomiędzy 4 a 15 rokiem życia. Podczas naszych treningów stawiamy sobie różne cele i założenia szkoleniowe dla poszczególnych grup wiekowych – przedszkolaków, żaków, orlików , młodzików i trampkarzy. Poszukujemy osób związanych z piłką nożną, chcących szerzyć w swoim regionie najwyższe standardy szkoleniowe w dziecięcej piłce nożnej.

Opis stanowiska:
• organizowanie i przeprowadzanie zajęć piłkarskich,
• kontakt z osobami zainteresowanymi trenowaniem, prowadzenie wymaganej dokumentacji,
• przeprowadzanie treningów na podstawie wytycznych i schematów treningowych dopasowanych do wieku dzieci.

Wymagania:
• warunek konieczny: uprawnienia do trenowania piłki nożnej (minimum UEFA B),
• dyspozycyjność w godzinach popołudniowych, zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu – po 1,5 h
• chęć rozwoju, poszerzania kwalifikacji, dobrej organizacji pracy, umiejętność pracy zespołowej,
• samodzielność w działaniu, zaangażowanie, niekaralność
Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie.
Kandydaci proszeni są o przesyłanie zgłoszeń w formie CV i krótkiej informacji motywującej, wraz z określeniem dyspozycyjności na adres prezes@uks-lechia.pl , firmness@poczta.fm.