Newsy
  • Za nami „Piłkarskie Kaziki 2014″ 9 czerwca o godz.. 17.00 w Kinie ZBYSZEK w Dzierżoniowie odbyła się po raz pierwszy gala sportowa "Piłkarskie KAZIKI 2014". Podsumowała ona sezon piłkarski w Dzierżoniowie oraz wyłoniła zwycięzców w [...]
  • FC Wrocław Academy najlepsi w XII Memoriale S.Harafa XII Memoriał Sławomira Harafa FC WROCŁAW ACADEMY został zwycięzcą XII Memoriału Sławomira Harafa, który odbył się w miniony weekend na hali Dzierżoniowskiego OSiR'u. Impreza miała na celu upamiętnienie sylwetki jednego z [...]
  • Zabawa Andrzejkowa ! Zarząd UKS Lechia Dzierżoniów w ramach imprezy integracyjnej dla rodziców, trenerów i działaczy organizuje Zabawę Andrzejkową , która odbędzie się 21 listopada 2015 roku (sobota) w sal „JAR” w Dzierżoniowie. [...]

VII Memoriał Sławomira Harafa

VII Memoriał Sławomira Harafa
Dzierżoniów – 30-31 stycznia 2010 r.


Ostatni weekend stycznia jest zarezerwowany w Dzierżoniowie na cykliczną już imprezę piłkarską, upamiętniającą jednego z nawybitniejszych piłkarzy Lechii – Sławomira Harafa. Po raz kolejny także swoje mecze rozgrywają najmłodsi adepci naszego klubu. W tym roku są to chłopcy z rocznika ’99.

Do Dzierżoniowa zjechały już tradycyjnie jak co roku bardzo silne zespoły z Polski, zabrakło tym razem naszych przyjaciół z Czech. W turnieju wzięły udział : Wisła Kraków, Top Talent Wrocław, Marcinki Kępno, Kania Gostyń, Zagłębie Lubin, Śląsk Wrocław, Junior Skarbimierz, Górnik Polkowice, Orzeł Ząbkowice Śl. , Victoria Wałbrzych, Chojnik Jelenia Góra, PPN Nysa, Champion Bielawa, Bielawianka Bielawa oraz dwie ekipy Lechii.

GRUPA A
Wisła - Bielawianka 8:1
Top Talent - Kania 5:2
Bielawianka - Kania 0:5
Wisła - Top Talent 4:1
Kania - Wisła 1:8
Top Talent - Bielawianka 3:1
Poz Drużyna M Pkt +/-
1 Wisła Kraków 3 9 20:3
2 Top Talent Wrocław 3 6 9:7
3 Kania Gostyń 3 3 8:13
4 Bielawianka Bielawa 3 0 2:16
GRUPA B
Lechia I - Champion 4:1
Zagłębie - Junior 7:0
Champion - Junior 4:1
Lechia I - Zagłębie 1:1
Zagłębie - Champion 8:1
Junior - Lechia I 0:7
Poz Drużyna M Pkt +/-
1 Zagłębie Lubin 3 7 16:2
2 Lechia I Dzierżoniów 3 7 12:2
3 Champion Bielawa 3 3 6:13
4 Junior Skarbimierz 3 0 1:18
GRUPA C
Polkowice - Orzeł 7:1
Marcinki - Chojnik 2:0
Orzeł - Chojnik 1:5
Polkowice - Marcinki 6:1
Marcinki - Orzeł 1:4
Chojnik - Polkowice 1:4
Poz Drużyna M Pkt +/-
1 Górnik Polkowice 3 9 17:3
2 Chojnik Jelenia Góra 3 3 6:7
3 Orzeł Ząbkowice 3 3 6:13
4 Marcinki Kępno 3 3 4:10
GRUPA D
Śląsk - Lechia II 5:1
Victoria - PPN Nysa 3:2
Lechia II - PPN Nysa 0:5
Śląsk - Victoria 5:0
Victoria - Lechia II 3:4
PPN Nysa - Śląsk 2:1
Poz Drużyna M Pkt +/-
1 PPN Nysa 3 6 9:4
2 Śląsk Wrocław 3 6 9:4
4 Lechia II Dzierżoniów 3 3 5:13
4 Victoria Wałbrzych 3 3 6:11

Klasyfikacja końcowa turnieju :

1. Wisła Kraków
2. Top Talent Wrocław
3. Lechia I Dzierżoniów
4. Zagłębie Lubin
5. PPN Nysa
6. Śląsk Wrocław
7. Chojnik Jelenia Góra
8. Górnik Polkowice
9. Victoria Wałbrzych
10. Orzeł Ząbkowice Śl.
11. Marcinki Kępno
12. Lechia II Dzierżoniów
13. Kania Gostyń
14. Junior Skarbimierz
15. Bielawianka Bielawa
16. Champion Bielawa

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
Banner

Wiadomości z

Galerie

2002' DSCF3050 Dawidziak IMG_7032 IMG_9806 IMG_9833 IMG_6890

Slide backgroundSlide thumbnail
Slide background
Slide background

Nasze drużyny

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Kalendarium

Listopad 2018
P W Ś C P S N
« wrz    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930