II Memoriał Sławomira Harafa

Dzierżoniów – 11 grudnia 2004 r.

Z powodu małej ilości drużyn II Memoriał Ku Pamięci Sławomira Harafa odbywał się tylko w jeden dzień. Turniej rozpoczął się w innym terminie, niż wcześniej zaplanowano. Impreza rozgrywana w sobotę na hali dzierżoniowskiego OSiRu zgromadziła na starcie 7 drużyn, podzielonych na 2 grupy. W pierwszej znalazły się drużyny seniorskie : Lechia Dzierżoniów, Kuźnia Jawor, Bielawianka, Orzeł Ząbkowice. W drugiej puli grały drużyny młodzieżowe : Lechia Dzierżoniów, Kuźnia Jawor i Orzeł Ząbkowice.

Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym w grupie, a następnie systemem pucharowym. Czyli zwycięzca grupy A z drugą drużyną grupy B itd. W fazie grupowej mecze trwały po 15 minut, w fazie finałowej po 10.

Lechia 1 wystąpiła w składzie : Pełka – Dworzak, Charciarek, Jucha, Pawłowski, Bartodziej
Lechia 2 wystąpiła w składzie : Gromadzki – Grubka, Ciemski, Burkot, Marczak, Skibiński, Gronczyński

Grupa 1 : Lechia – Orzeł 3:1, Bielawianka – Kuźnia 1:1, Lechia – Bielawianka 0:2, Orzeł – Kuźnia 1:3, Orzeł – Bielawianka 1:6, Lechia – Kuźnia 1:6

1. Kuźnia Jawor 3 7 10-3
2. Bielawianka 3 7 9-2
3. Lechia Dzierżoniów 3 3 4-9
4. Orzeł Ząbkowice 3 0 3-12

Grupa 2 : Lechia II – Kuźnia II 2:1, Orzeł II – Kuźnia II 4:0, Lechia II – Orzeł II 2:1.

1. Lechia II Dzierżoniów 2 6 4-2
2. Orzeł II Ząbkowice 2 3 5-2
3. Kuźnia II Jawor 2 0 1-6

Półfinały :
Bielawianka – Lechia II 1:0, Kuźnia – Orzeł II 0:1

Finał :
Bielawianka – Orzeł II 4:0

Mecz o III miejsce :
Lechia II – Kuźnia 0:0, karne 3:4

Mecz o V miejsce :
Lechia – Kuźnia II 1:0.

Warto dodać, że w zespole Orła Ząbkowice oprócz Lesława Sobolewskiego wystąpili praktycznie sami testowani zawodnicy, a wśród nich … Marcin Kamieniarz oraz Rafał Lech. Na najlepszego piłkarza turnieju wybrano Tomasza Masłowskiego (Orzeł). Królem strzelców z 6 golami na koncie został Mariusz Krupczak z Kuźni.

Końcowa kolejność :

1. Bielawianka Bielawa