Jarny 2012

W nocy z piątku na sobotę, a dokładniej dziesięć minut po północy zawodnicy UKS Lechia wraz z kadrą szkoleniową wyjechali do Francji na turniej międzynarodowy JARNY EURO U’13 . Ekipa na miejsce szczęśliwie dotarła o godz. 14.30. Zostaliśmy bardzo serdecznie powitani przez naszych przyjaciół z klubu Union Sportive Jarny.
Tuż po przywitaniu chłopcy zwiedzili miasto Jarny. Po spacerze w mieście przyjechali Francuzi, u których spędzają swój pobyt nasi zawodnicy. W sobotę chłopcy mieli zorganizowanych wiele atrakcji, byli w parku linowym, grali mecz z rówieśnikami z Francji na boisku piaszczystym, zostali zaproszeni przez strażaków do ich bazy na pokaz sprzętu strażackiego.

Przed nami turniej, rywalizować będziemy z ekipami z Francji, Belgii, Niemiec, Portugalii i Luksemburga. Trzymajcie za nas kciuki!

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej U’13
Jarny (Francja) 2012r.