Newsy
  • Za nami „Piłkarskie Kaziki 2014″ 9 czerwca o godz.. 17.00 w Kinie ZBYSZEK w Dzierżoniowie odbyła się po raz pierwszy gala sportowa "Piłkarskie KAZIKI 2014". Podsumowała ona sezon piłkarski w Dzierżoniowie oraz wyłoniła zwycięzców w [...]
  • FC Wrocław Academy najlepsi w XII Memoriale S.Harafa XII Memoriał Sławomira Harafa FC WROCŁAW ACADEMY został zwycięzcą XII Memoriału Sławomira Harafa, który odbył się w miniony weekend na hali Dzierżoniowskiego OSiR'u. Impreza miała na celu upamiętnienie sylwetki jednego z [...]
  • Zabawa Andrzejkowa ! Zarząd UKS Lechia Dzierżoniów w ramach imprezy integracyjnej dla rodziców, trenerów i działaczy organizuje Zabawę Andrzejkową , która odbędzie się 21 listopada 2015 roku (sobota) w sal „JAR” w Dzierżoniowie. [...]

XI Memoriał Sławomira Harafa

Śląsk Wrocław po raz drugi z rzędu wygrał XI Memoriał Sławomira Harafa. Impreza odbyła się 25-26 stycznia i miała na celu upamiętnienie sylwetki jednego z najlepszych rozgrywających na Dolnym Śląsku. W zawodach wzięło udział 16 zespołów z rocznika 2003 w sumie ponad 200 dzieci. Już od pierwszych spotkań dało się zauważyć kilka drużyny aspirujące do zwycięstwa. Jednak rywalizacja była na tyle zacięta, że w kilku przypadkach musiały decydować rzuty karne. W finale Śląsk zmierzył się z Gryfem Świdnica wygrywając nieznacznie 1:0. W walce o brązowy medal Javoria Jawor pokonała drugą drużynę Śląska II Wrocław.

TERMINARZROZGRYWEKGRUPYAiB-SOBOTA25.01.2014 r.

GrupaA

Czas gry
1 x 18 minut

GrupaB
1 Chojnik Jelenia Góra 1 Śląsk II Wrocław
2 Lechia II Dzierżoniów 2 UKS Javoria Jawor
3 Śląsk I Wrocław 3 Lotnik Jeżów Sudecki
4 Gryf Świdnica 4 Bielawianka Bielawa

ZestawienieparwmeczachgrupAiB

Nr
meczu
Godzina
meczu
Grupa Nazwa drużyny Nazwa drużyny WYNIK
1 08:30 A Gryf Świdnica Lechia II Dzierżoniów 6:2
2 08:50 A Śląsk I Wrocław Chojnik Jelenia Góra 6:4
3 09:10 B Śląsk II Wrocław UKS Javoria Jawor 5:4
4 09:30 B Lotnik Jeżów Sudecki Bielawianka Bielawa 2:2
5 09:50 A Chojnik Jelenia Góra Lechia II Dzierżoniów 2:2
6 10:10 A Śląsk I Wrocław Gryf Świdnica 2:2
7 10:30 B Śląsk II Wrocław Lotnik Jeżów Sudecki 6:1
8 10:50 B UKS Javoria Jawor Bielawianka Bielawa 6:3
9 11:10 A Gryf Świdnica Chojnik Jelenia Góra 4:0
10 11:30 A Lechia II Dzierżoniów Śląsk I Wrocław 2:10
11 11:50 B Śląsk II Wrocław Bielawianka Bielawa 2:1
12 12:10 B UKS Javoria Jawor Lotnik Jeżów Sudecki 7:1
12:40 OFICJALNE OTWARCIE TURNIEJU-WSZYSTKIEDRUŻYNY
13:10 Pokaz Freestyle’u i Mecz przyjaciół Sławomira Harafa

TERMINARZROZGRYWEKGRUPYCiD-SOBOTA25.01.2014 r.

GrupaC

Czasgry
1 x 18 minut

GrupaD
1 Lechia I Dzierżoniów 1 UKS Lider Swarzędz
2 Orzeł Ząbkowice 2 Zagłębie Lubin
3 AKS Strzegom 3 Victoria Wałbrzych
4 Miedź Legnica 4 MKS Oława

ZestawienieparwmeczachgrupCiD

Nr
meczu
Godzina
meczu
Grupa Nazwa drużyny Nazwa drużyny WYNIK
1 14:00 C Lechia I Dzierżoniów Orzeł Ząbkowice 7:2
2 14:20 C AKS Strzegom Miedź Legnica 4:2
3 14:40 D UKS Lider Swarzędz Zagłębie Lubin 2:1
4 15:00 D Victoria Wałbrzych MKS Oława 2:5
5 15:20 C Lechia I Dzierżoniów AKS Strzegom 2:3
6 15:40 C Orzeł Ząbkowice Miedź Legnica 1:6
7 16:00 D UKS Lider Swarzędz Victoria Wałbrzych 4:2
8 16:20 D Zagłębie Lubin MKS Oława 7:3
9 16:40 C Miedź Legnica Lechia I Dzierżoniów 1:2
10 17:00 C Orzeł Ząbkowice AKS Strzegom 8:4
11 17:20 D MKS Oława UKS Lider Swarzędz 1:6
12 17:40 D Victoria Wałbrzych Zagłębie Lubin 1:8

Tabela wyników grupy A

Drużyna / mecz Chojnik Jelenia G Lechia II Dzierżoniów Śląsk I Wrocław Gryf Świdnica Pkt Bramki M – ce
Chojnik Jelenia Góra 2:2
1
4:6
0
0:4
0
1 6:12 III
Lechia II Dzierżoniów 2:2
1
2:10
0
2:6
0
1 6:18 IV
Śląsk I Wrocław 6:4
3
10:2
3
2:2
1
7 18:8 I
Gryf Świdnica 4:0
3
6:2
3
2:2
1
7 12:4 II

Tabela wyników grupy B

Drużyna / mecz Śląsk II Wrocław UKS Javoria Jawor Lotnik Jeżów Sudecki Bielawianka Bielawa Pkt Bramki M-ce
Śląsk II Wrocław 5:4
3
6:1
3
2:1
3
9 13:6 I
UKS Javoria Jawor 4:5
0
7:1
3
6:3
3
6 17:9 II
Lotnik Jeżów Sudecki 1:6
0
1:7
0
2:2
1
1 4:15 IV
Bielawianka Bielawa 1:2
0
3:6
0
2:2
1
1 6:10 III

Tabela wyników grupy C

Drużyna / mecz Lechia I Dzierżoniów Orzeł Ząbkowice AKS Strzegom Miedź Legnica Pkt Bramki M-ce
Lechia I Dzierżoniów 7:2
3
2:3
0
2:1
3
6 11:6 II
Orzeł Ząbkowice 2:7
0
8:4
3
1:6
0
3 11:17 IV
AKS Strzegom 3:2
3
4:8
0
4:2
3
6 11:12 I
Miedź Legnica 1:2
0
6:1
3
2:4
0
3 9:7 III

Tabela wyników grupy D

Drużyna / mecz UKS Lider Swarzędz Zagłębie Lubin Victoria Wałbrzych MKS Oława Pkt Bramki M-ce
UKS Lider Swarzędz 2:1
3
4:2
3
6:1
3
9 12:4 I
Zagłębie Lubin 1:2
0
8:1
3
7:3
3
6 16:6 II
Victoria Wałbrzych 2:4
0
1:8
0
2:5
0
0 5:17 IV
MKS Oława 1:6
0
3:7
0
5:2
3
3 9:15 III

Najlepszym zawodnikiem został Bartosz Karbowiak (Javoria Jawor), najlepszym bramkarzem Bartosz Doliński (Gryf Świdnica), natomiast królem strzelców Kacper Dachnowski (Śląsk Wrocław) – wszyscy otrzymali rowery górskie

W trakcie zawodów przeprowadzono ślubowanie młodych piłkarzy UKS Lechii Dzierżoniów, mecz przyjaciół Sławka Harafa oraz pokaz piłkarskiego FreeStyle w wykonaniu mistrza świata – Pawła Skóry
Nagrody wręczali: Grażyna Haraf, Sylwia Ganowicz- Kotus, Burmistrz Dzierżoniowa Ryszard Szydłowski, Mateusz Cegiełka, Andrzej Bolisęga.
TERMINARZ GIERFINAŁOWYCH-NIEDZIELA26.01.2014r.

FINAŁB

Nr meczu Godzina
meczu
Nazwadrużyny Nazwa drużyny WYNIK
25 09:00 CF 3A
CHOJNIK JELENIA GÓRA

-

4C
ORZEŁ ZĄBKOWICE
6:5
26 09:20 CF 3B
BIELAWIANKA BIELAWA

-

4D
VICTORIA WAŁBRZYCH
5:1
27 09:40 CF 3C
MIEDŹ LEGNICA

-

4A
.LECHIA II DZIERŻONIÓW
3:2
28 10:00 CF 3D
MKS OŁAWA

-

4B
LOTNIK JEŻÓW SUDECKI
0:0
K 3:2
29 10:20 Przegrany meczu25
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL.
- Przegrany meczu 26
VICTORIA WAŁBRZYCH
2:2
K 5:3
30 10:40 PF Zwycięzca meczu25
CHOJNIK JELENIA GÓRA

-

Zwycięzca meczu26
BIELAWIANKA BIELAWA
0:5
31 11:00 Przegrany meczu27
LECHIA II DZIERŻONIÓW

-

Przegrany meczu28
LOTNIK JEŻÓW SUDECKI
0:5
32 11:20 PF Zwycięzca meczu27
MIEDŹ LEGNICA

-

Zwycięzca meczu28
MKS OŁAWA
4:1
33 11:40 15 Przegrany meczu29
VICTORIA WAŁBRZYCH

-

Przegrany meczu 31
LECHIA II DZIERŻONIÓW
1:3
34 12:00 13 Zwycięzca meczu29
ORZEŁ ZĄBKOWICE
- Zwycięzca meczu31
LOTNIK JEŻÓW SUDECKI
5:1
35 12:20 11 Przegrany meczu30
CHOJNIK JELENIA GÓRA
- Przegrany meczu32
MKS OŁAWA
4:3
36 12:40 9 Zwycięzca meczu30
BIELAWIANKA BIELAWA
- Zwycięzca meczu32
MIEDŹ LEGNICA
4:1

FINAŁ

Nr meczu Godzina
meczu
Nazwadrużyny Nazwa drużyny WYNIK
37 13:00

CF

1A
ŚLĄSK I WROCŁAW

-

2C
LECHIA I DZIERŻONIÓW
5:1
38 13:20 CF 1B
ŚLĄSK II WROCŁAW

-

2D
ZAGŁĘBIELUBIN
3:1
39 13:40 CF 1C
AKS STRZEGOM

-

2A
GRYF ŚWIDNICA
0:8
40 14:00 CF 1D
UKS LIDER SWARZĘDZ

-

2B
UKS JAVORIA JAWOR
0:3
41 14:20 Przegrany meczu37
LECHIA I DZIERŻONIÓW
- Przegrany meczu 38
ZAGŁĘBIE LUBIN
5:2
42 14:40 PF Zwycięzca meczu37
ŚLĄSK I WROCŁAW

-

Zwycięzca meczu38
ŚLĄSK II WROCŁAW
1:9
43 15:00 Przegrany meczu39
AKS STRZEGOM

-

Przegrany meczu40
UKS LIDER SWARZĘDZ
1:3
44 15:20 PF Zwycięzca meczu39
GRYF ŚWIDNICA

-

Zwycięzca meczu40
UKS JAVORIA JAWOR
2:2
K 3:1
45 15:40 7 Przegrany meczu41
ZAGŁĘBIE LUBIN

-

Przegrany meczu 43
AKS STRZEGOM
3:3
k 5:6
46 16:00 5 Zwycięzca meczu41
LECHIA I DZIERŻONIÓW
- Zwycięzca meczu43
UKS LIDER SWARZĘDZ
0:2
47 16:20 3 Przegrany meczu42
ŚLĄSK I WROCŁAW
- Przegrany meczu44
UKS JAVORIA JAWOR
4:7
48 16:40 1 Zwycięzca meczu42
ŚLĄSK II WROCŁAW
- Zwycięzca meczu44
GRYF ŚWIDNICA
1:0

Klasyfikacja końcowa
1. Śląsk I Wrocław
2. Gryf Świdnica
3. Javoria Jawor
4. Ślask II Wrocław
5. UKS Lider Swarzędz
6. UKS Lechia I Dzierżoniów
7. AKS Strzegom
8. Zagłębie Lubin
9. Bielawianka Bielawa
10. Miedź Legnica
11. Chojnik Jelenia Góra
12. MKS Oława
13. Orzeł Ząbkowice
14. Lotnik Jeżów Sudecki
15. Lechia II Dzierżoniów
16. Victoria Wałbrzych

Banner

Wiadomości z

Galerie

IMG_9826 IMG_9842 2003-2004' SONY DSC IMG_7033 IMG_7042

Slide backgroundSlide thumbnail
Slide background
Slide background

Nasze drużyny

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Kalendarium

Listopad 2018
P W Ś C P S N
« wrz    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930