Przegrana z Gryfem

W dzisiejszym spotkaniu chłopcy rocznika 2000 ulegli zespołowi Gryfa Świdnica 1-3 . Honorową bramkę strzelił Szymon Klepuszewski . Mimo przegranej to my byliśmy częściej przy piłce , choć nie przekładało się to na sytuacje bramkowe . Przeciwnik najprostszymi sposobami organizował swoją grę i w dniu dzisiejszym był po prostu skuteczniejszym . My mimo porażki zagraliśmy przyzwoite zawody.

Początek meczu nie zapowiadał takiego obrotu sprawy . Utrzymywaliśmy się przy piłce , wymienialiśmy sporą liczbę podań , ale nie potrafiliśmy się przebić przez dość dobrze zorganizowany blok defensywny Gryfa i stworzyć sobie sytuacje bramkowe . Goście grając prostymi środkami w 18 minucie objął prowadzenie . Strata piłki w okolicach linii środkowej ,  prostopadłe podanie i zawodnik ze Świdnicy umieszcza piłkę w siatce . Chwilę później Gryf wyprowadza zabójczą kontrę . Najpierw Adam Włodek strzelając na bramkę trafia w plecy obrońcę , po czym następuje długim podanie i kolejna akcja gości kończy się bramką . Do przerwy nie potrafiliśmy strzelić bramki kontaktowej , ale optymistycznie patrzyliśmy w przyszłość .

Drugą połowę rozpoczynamy fatalnie . Tracimy po kilku minutach gry trzeciego gol i załamani zawodnicy , nie mogli podnieść się po tym trafieniu . Dopiero na 15 minut przed końcem meczu zaczynamy grać lepiej i stwarzać sobie sytuacje bramkowe . Najpierw Szymon Klepuszewski w bardzo dogodnej sytuacji nie trafia w bramkę , ale po chwili po błędzie bramkarza umieszcza piłkę w siatce . Ostatnie minuty to dalsza walka o kolejne bramki , ale nie udaje się wykorzystać żadnej ze stworzonych sytuacji i przegrywamy kolejny mecz , choć sama gra nie wyglądała tak źle.