JAKO CUP 2015

28 lutego 2015 na hali OSIR-u w Dzierżoniowie odbył się turniej piłki nożnej dziewcząt rocznik 2004 i młodsze . Organizatorem zawodów była firma JAKO , która ufundowała okazałe nagrody dla uczestników oraz UKS Lechia Dzierżoniów . Najlepszym zespołem okazał się  Szczyt Boguszów Gorce pokonując w wielkim finale gospodynie UKS Lechię Dzierżoniów . Gościnnie w zawodach zagrali nasi chłopcy rocznik 2006 , którzy otrzymali nagrody za udział ale nie zostali sklsyfikowani .

DSC_0172

UKS Lechia Dzierżoniów – Aleksandra Kita , Krupa Dominika , Kuprowska Wiktoria , Haratym Laura , Karpińska Aleksandra

DSC_0141

Komplet wyników .