Dobrze, ale tylko do przerwy

ddzdzuewczNiestety nasze dziewczęta przegrały kolejne spotkanie . Tym razem nie sprostały zespołowi Zgody Grodziszcze i uległy wysoko 1-8 . Do przerwy nie zanosiło się na taki wynik . Walka toczyła się przede wszystkim w środkowej strefie boiska , a sytuacji do zdobycia bramek było niewiele. Pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze , błąd przy wyprowadzaniu piłki i przegrywamy w 15 minucie 1-0 . Na trzy minuty przed przerwą udaje się doprowadzić do remisu , a bramkę zdobywa strzałem ze znacznej odległości Daria Jędrowska . Na przerwę schodzimy z wynikiem remisowym i wydaje się , że w drugiej połowie możemy powalczyć o korzystny wynik.

Pierwsze minuty drugiej części spotkania odebrały chęć do gry naszym dziewczyną . Strata trzech goli w przeciągu  6 minut ustawiły mecz już do końca . Jeszcze mogliśmy się pokusić o drugą bramkę , ale sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy nie wykorzystała Zuzia Szczepańska . Dwie bardzo różne połowy i kolejny mecz bez zdobyczy punktowej . Za tydzień mecz z Makowicami ?