TESTY NABOROWE ORAZ TURNIEJ NOCNY

plakat 2

UKS Lechia Dzierżoniów zaprasza 6 września 2014 ( sobota ) dziewczęta i chłopców z rocznika 2007-2010 na testy naborowe do szkółki piłkarskiej , które odbędą się na ORLIKU ul. Sikorskiego 2 przy Zespole Gimnazjów nr 3 o godzinie 15:00 . Przygotowane będą również liczne atrakcje okolicznościowe oraz nagrody dla uczestników w postaci gadżetów klubowych . Po testach o godzinie 18:00 rozpocznie się pierwszy nocny turniej dla dzieci rocznik 2005-2006 , w którym wystartują Śląsk Wrocław , Orzeł Ząbkowice , Javoria Jawor ,Pogoń Pieszyce oraz UKS Lechia Dzierżoniów . Patronat nad imprezą sprawuje Mateusz Piątkowski były zawodnik Lechii Dzierżoniów , obecnie piłkarza Jagiellonii Białystok , który z pięcioma bramkami przewodzi aktualnie klasyfikacji na najlepszego strzelca ekstraklasy . Jeszcze raz serdecznie zapraszamy w sobotnie popołudnie na Orlika , dzieci czeka wiele atrakcji i na pewno się nie będą nudzić .