ROZGRYWKI DOLNOŚLĄSKIE

Wczoraj swoje mecze rozegrali Trampkarze i Młodzicy w Dolnośląskich rozgrywkach  . Przeciwnikiem naszych chłopców był zespół Poloni Wrocław . Tym razem zawodnicy rocznika 2000 dość łatwo wygrali swój mecz pokonując wrocławian 6:0 po bramkach Safader ( 2 ) Wypycha ,Kucharskiego ,Korzeniowskiego oraz Leszczyńskiego . W drugim meczu naszym młodszym zawodnikom nie udało się wygrać i  po zacietym boju zremisowali swoje spotkanie 2:2 .

1984c284ea3b9716207d285044b8dbac

DLT.  

Początek meczu bardzo obiecujący . Już w 1 minucie powinniśmy wyjść na prowadzenie , ale po dobrej akcji całego zespołu debiutujący w zespole Marek Korzeniowski przestrzelił . Chwilę po tym ponownie dobra akcja , a tym razem to Maciek Rudnicki nie potrafi z kilku metrów umieścić piłki w siatce . Goście po przetrzymaniu pierwszych 5 minut zaczęli sobie śmielej radzić na boisku i gra przeniosła się na nasza połowę . W 15 minucie wyszliśmy z bardzo dobrą kontra . Maciek Rudnicki prostopadłym podaniem uruchomił Oskara Wypycha , który znalazł się w sytuacji sam na sam i w końcu otworzył wynik meczu . W 25 minucie bardzo dobra ponownie akcja naszą lewa stroną , Mateusz Bób dośrodkowuje w pole karne , obrońca gości dostaje piłką w rękę i sędzie dyktuje rzut karny dla naszego zespołu . Pewnym wykonawcą jest Paweł Kucharski i prowadzimy 2:0 . Pomimo niezłej gry wynik nie ulega już zmianie i na przerwę schodzimy z dwubramkową zaliczką .

Początek drugiej połowy to zdecydowana dominacja naszego zespołu . Najpierw dwukrotnie na listę strzelców wpisuje się Filip Safader ( 37 i 42 minuta ) oraz Marek Korzeniowski (45 ) . W tym okresie następuje kilka zmian w naszym zespole i gra zaczyna wyglądać już nie najlepiej . Gdy już dochodzimy do sytuacji strzeleckich , to nie potrafimy ich zamienić na bramki . W 60 minucie w niegroźnej sytuacji w środku pola zderzają się nasi dwaj zawodnicy . Niestety Mateusz Bób doznaje kontuzji i nie może o własnych siłach opuścić boiska . Miejmy nadzieję , że kontuzja nie okaże się na tyle groźna i jeszcze w rundzie jesiennej zobaczymy tego zawodnika na boisku . W 70 minucie wynik poprawia jeszcze Rafał Leszczyński i wygrywamy to spotkanie 6:0 .

UKS Lechia Dzierżoniów – Nieckarz – Korzeniowski , Kucharek , Budai , Bób – Eliasik , Kucharski , Rudnicki – Safader , Wypych , Polejańczyk na zmiany wchodzili Stawiarz , Włodek , Klepuszewski , Kinast-Duda , Leszczyński