MFK TRUTNOV

W dniu dzisiejszym nasze miasto odwiedził zaprzyjaźniony klub piłkarski z Czech MFK Trutnov . Z tej okazji rozegrano dwa mecze towarzyskie . Pod nieobecność naszych chłopaków z rocznika 2001 przebywających aktualnie na zgrupowaniu w Opalenicy , z rówieśnikami z Czech zagrali zawodnicy Orła Ząbkowice . Po tym spotkaniu na murawę stadionu przy ulicy wrocławskiej wybiegły zespoły z rocznika 2000 . Po bardzo zaciętym meczu wygrali goście 5:3(4:1) . Bramki dla naszego zespołu zdobyli Wypych , Leszczyński i Klepuszewski .

DSCF9401

UKS Lechia 2000 Dzierżoniów wystąpił w składzie : Nieckarz ( 35 Eliasik ) – Sowa ( 35 Kinast-Duda ) , Kucharek , Budaj ,Bób – Ziółkowski , Kucharski , Klepuszewski ( 60 Kondryc ) – Polejańczyk , Wypych ( 35 Stawski ) , Leszczyński .

DSCF9244

Po meczach zawodnicy występujących zespołów oraz rodzice mogli zjeść kiełbaskę z grilla . Na grudzień nasze zespoły z rocznika 2000 i 2001 dostały zaproszenie do Trutnova na zimowy turniej piłki nożnej .