Newsy
  • Konkurs wakacyjny !!! Rozpoczęły się wakacje wielu z naszych zawodników uda się w różne cudowne i malownicze miejsca. W związku z tym Zarząd UKS Lechia ogłasza konkurs pod hasłem „ Tam gdzie Ja, [...]
  • Wiktoria – Talent Roku Miasto docenia swoich mieszkańców, także tych młodych, a gdy szczególnie sobie na to zasłużą, nie szczędzi pochwał i gratulacji. Tak też było podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej. Listy gratulacyjne odebrały [...]
  • Gryf Cup – rocznik 2005 W dniu 18-01-2016 pojechaliśmy na turniej GRYF CUP, na którym nasza drużyna udowodniła, że lubi grać w piłkę nożną, a przede wszystkim grać piłką. Mimo zajęcia trzeciego miejsca jesteśmy bardzo [...]

ZWYCIĘSTWO ZE ŚLĄSKIEM

Interlinia+- ARozmiar czcionki+- Wydrukuj

Untitled 1

I liga wojewódzka trampkarzy C1
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW – WKS ŚLĄSK WROCŁAW 2:1(0:1)
Po bardzo emocjonującym meczu pokonujemy na własnym boisku WKS Śląsk Wrocław 2:1 . Bramki dla naszego zespołu zdobyli Maciej Procków oraz Maurycy Majewski .
Po serii meczy bez zwycięstwa ( 3 remisy i 2 porażki ) zespół przełamał w końcu złą passe i odniósł bardzo cenne zwycięstwo .Początek meczu należał jednak do gości , którzy po rzucie rożnym już w 4 minucie objęli prowadzenie . Do przerwy kontrolowali to co się działo na boisku , a nasz zespół nie potrafił uporządkować gry i utrzymać się przy piłce . Po przerwie gra Lechitów wyglądała o niebo lepiej . Już w 46 minucie meczu po składnej akcji całego zespołu Maciej Procków doprowadził do remisu . Drogę do bramki otworzył mu Filipa Wodnickiego bardzo dobrym prostopadłym podaniem . Remis nie zadowalał obu zespołów i co chwilę w jednym bądź drugim polu karnym dochodziło do sytuacji podbramkowych . W tej wymianie ciosów lepsi okazali się Lechici , którzy za sprawą Maurycego Majewskiego na trzy minuty przed ostatnim gwizdkiem strzelili drugiego gola i zgarnęli trzy punkty dające im aktualnie 4 miejsce w tabeli i pewne już utrzymanie w I lidze wojewódzkiej trampkarzy .

Untitled 2

UKS Lechia Dzierżoniów – Bolisęga – Przewoźny , Kłos , Kuprowski , Procków – Ziółkowski , Kwiecień ( Drozdek ) – Karecki , Rzońca ( Dymkowski ) , Wodnicki – Majewski

Więcej na www.laczynaspilka.pl

 

Banner

Wiadomości z

Galerie

DSCF3050 Dawidziak DSCF9449 M. Forma 2002' IMG_9814 IMG_9874 kod_kreskowy

Slide backgroundSlide thumbnail
Slide background
Slide background

Nasze drużyny

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Kalendarium

Sierpień 2019
P W Ś C P S N
« cze    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031