Newsy
  • Za nami „Piłkarskie Kaziki 2014″ 9 czerwca o godz.. 17.00 w Kinie ZBYSZEK w Dzierżoniowie odbyła się po raz pierwszy gala sportowa "Piłkarskie KAZIKI 2014". Podsumowała ona sezon piłkarski w Dzierżoniowie oraz wyłoniła zwycięzców w [...]
  • FC Wrocław Academy najlepsi w XII Memoriale S.Harafa XII Memoriał Sławomira Harafa FC WROCŁAW ACADEMY został zwycięzcą XII Memoriału Sławomira Harafa, który odbył się w miniony weekend na hali Dzierżoniowskiego OSiR'u. Impreza miała na celu upamiętnienie sylwetki jednego z [...]
  • Zabawa Andrzejkowa ! Zarząd UKS Lechia Dzierżoniów w ramach imprezy integracyjnej dla rodziców, trenerów i działaczy organizuje Zabawę Andrzejkową , która odbędzie się 21 listopada 2015 roku (sobota) w sal „JAR” w Dzierżoniowie. [...]

ZWYCIĘSTWO ZE ŚLĄSKIEM

Interlinia+- ARozmiar czcionki+- Wydrukuj

Untitled 1

I liga wojewódzka trampkarzy C1
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW – WKS ŚLĄSK WROCŁAW 2:1(0:1)
Po bardzo emocjonującym meczu pokonujemy na własnym boisku WKS Śląsk Wrocław 2:1 . Bramki dla naszego zespołu zdobyli Maciej Procków oraz Maurycy Majewski .
Po serii meczy bez zwycięstwa ( 3 remisy i 2 porażki ) zespół przełamał w końcu złą passe i odniósł bardzo cenne zwycięstwo .Początek meczu należał jednak do gości , którzy po rzucie rożnym już w 4 minucie objęli prowadzenie . Do przerwy kontrolowali to co się działo na boisku , a nasz zespół nie potrafił uporządkować gry i utrzymać się przy piłce . Po przerwie gra Lechitów wyglądała o niebo lepiej . Już w 46 minucie meczu po składnej akcji całego zespołu Maciej Procków doprowadził do remisu . Drogę do bramki otworzył mu Filipa Wodnickiego bardzo dobrym prostopadłym podaniem . Remis nie zadowalał obu zespołów i co chwilę w jednym bądź drugim polu karnym dochodziło do sytuacji podbramkowych . W tej wymianie ciosów lepsi okazali się Lechici , którzy za sprawą Maurycego Majewskiego na trzy minuty przed ostatnim gwizdkiem strzelili drugiego gola i zgarnęli trzy punkty dające im aktualnie 4 miejsce w tabeli i pewne już utrzymanie w I lidze wojewódzkiej trampkarzy .

Untitled 2

UKS Lechia Dzierżoniów – Bolisęga – Przewoźny , Kłos , Kuprowski , Procków – Ziółkowski , Kwiecień ( Drozdek ) – Karecki , Rzońca ( Dymkowski ) , Wodnicki – Majewski

Więcej na www.laczynaspilka.pl

 

Banner

Wiadomości z

Galerie

IMG_7032 IMG_9806 DSCF9437 M. Forma 2003-2004' IMG_9894 kod_kreskowy

Slide backgroundSlide thumbnail
Slide background
Slide background

Nasze drużyny

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Kalendarium

Październik 2019
P W Ś C P S N
« wrz    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031