Newsy
  • Gratulacje dla Młodej Pary ! 23 sierpnia  2014 o godzinie 15 30 w Grodziszczu trener UKS Lechii Dzierżoniów MARCIN SOTA wypowiedział sakramentalne Tak swojej wybrance Sylwii. Szczęśliwym Nowożeńcom cała rodzina piłkarska składa najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności, szczęścia, [...]
  • Obozy sportowe z UKS Lechia Zgodnie z programem szkoleniowym w miesiącu sierpniu odbywają się obozy sportowe dla naszych zawodników i zawodniczek. Już pierwsze drużyny rozpoczęły przygotowania do rozgrywek. Pierwsze dwie ekipy, czyli drużyna 2002' trenera Mariusza [...]
  • Awaria Strony !!! Bardzo przepraszamy za niedogodności związane z brakiem aktywności naszej strony, ale niestety strona uległa poważnemu uszkodzeniu, które wymagały dłuższej naprawy. Dobra wiadomość jest taka, że już od dnia dzisiejszego strona [...]

ZWYCIĘSTWO ZE ŚLĄSKIEM

Interlinia+- ARozmiar czcionki+- Wydrukuj

Untitled 1

I liga wojewódzka trampkarzy C1
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW – WKS ŚLĄSK WROCŁAW 2:1(0:1)
Po bardzo emocjonującym meczu pokonujemy na własnym boisku WKS Śląsk Wrocław 2:1 . Bramki dla naszego zespołu zdobyli Maciej Procków oraz Maurycy Majewski .
Po serii meczy bez zwycięstwa ( 3 remisy i 2 porażki ) zespół przełamał w końcu złą passe i odniósł bardzo cenne zwycięstwo .Początek meczu należał jednak do gości , którzy po rzucie rożnym już w 4 minucie objęli prowadzenie . Do przerwy kontrolowali to co się działo na boisku , a nasz zespół nie potrafił uporządkować gry i utrzymać się przy piłce . Po przerwie gra Lechitów wyglądała o niebo lepiej . Już w 46 minucie meczu po składnej akcji całego zespołu Maciej Procków doprowadził do remisu . Drogę do bramki otworzył mu Filipa Wodnickiego bardzo dobrym prostopadłym podaniem . Remis nie zadowalał obu zespołów i co chwilę w jednym bądź drugim polu karnym dochodziło do sytuacji podbramkowych . W tej wymianie ciosów lepsi okazali się Lechici , którzy za sprawą Maurycego Majewskiego na trzy minuty przed ostatnim gwizdkiem strzelili drugiego gola i zgarnęli trzy punkty dające im aktualnie 4 miejsce w tabeli i pewne już utrzymanie w I lidze wojewódzkiej trampkarzy .

Untitled 2

UKS Lechia Dzierżoniów – Bolisęga – Przewoźny , Kłos , Kuprowski , Procków – Ziółkowski , Kwiecień ( Drozdek ) – Karecki , Rzońca ( Dymkowski ) , Wodnicki – Majewski

Więcej na www.laczynaspilka.pl

 

Banner

Wiadomości z

Galerie

2003-2004' SONY DSC IMG_7034 IMG_9845 IMG_9858 99'

Slide backgroundSlide thumbnail
Slide background
Slide background

Nasze drużyny

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Kalendarium

Czerwiec 2019
P W Ś C P S N
« maj    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930