ZIMA W KLUCZBORKU

W pierwszym dniu obozu przy zimowej pogodzie rozegraliśmy  grę kontrolną z dobrze nam znanym zespołem miejscowego MKS Kluczbork . W trudnych warunkach wygraliśmy to spotkanie 4:0 (1:0) po bramkach Mateusza Bób , Dawida Ziółkowskiego , Filipa Safadera i debiutującego Mateusza Biskupa . UKS Lechia Dzierżoniów – Nieckarz – Korzeniowski , Stawiarz , Budai , Bób – Biskup , Wilczyński – Wypych , Ziółkowski , Safader – Rudnicki na zmiany wchodzili Klepuszewski i Kucharek . Po kolacji odbył się jeszcze trening na hali , gdzie rozwijaliśmy sprawność ogólną w ćwiczeniach gimnastycznych na materacach . Jutro zaplanowane są trzy jednostki treningowe dwie na sztucznym boisku oraz jedne zajęcia po kolacji na hali .

0437e20b49c455983a645e2a023fb9c9

Obozy sportowe UKS Lechia Dzierżoniów są dofinnasowane przez Gminę Miejską Dzierżoniów oraz firmę WSSE  INVEST-PARK Strefa Ekonomiczna Wałbrzych .