Zawody rocznika 2008/2009

SONY DSC

W niedzielę tj. 25-10-2015 nasi chłopcy z rocznika 2008 i 2009 rozegrali drugie zawody w barwach UKS Lechia Dzierżoniów. W tym dniu mogliśmy bawić się w piłkę nożną z drużynami z Uciechowa i Bielawy. Zawodom towarzyszyła wspaniała atmosfera, jaką nam zgotowali rodzice i opiekunowie wszystkich uczestniczących w tym wielkim wydarzeniu. Wszystkie mecze obfitowały wiele emocji, tym bardziej, że dla niektórych chłopców, był to dzień, w którym zdobyli swoją pierwszą bramkę na polskiej arenie footbolowej. Na dużą uwagę zasługuje postawa trenera z Bielawy, który w tym dniu pobił chyba rekord Guinessa w wiązaniu butów. Brawo dla wszystkich uczestników tej zabawy i oczywiście planujemy już następne zawody w listopadzie.

Trener S.Kuprowski