Zakończenie sezonu Drużyny 2001′

W dniu 27 czerwca 2014 w Dobrocinie odbył się piknik dla zawodników       z rocznika 2001’ oraz klasy sportowej SP9 wraz z rodzicami. Główną atrakcją był mecz pomiędzy chłopcami UKS Lechia 2001’, a ich rodzicami. Był to rewanż za ubiegłoroczne spotkanie z okazji Dnia Dziecka. Wówczas padł remis. Tym razem widowisko nie było już tak wyrównane i gołym okiem widać było lepszą kondycję "małolatów". Jednak tatusiom nie brakowało ambicji i pomimo, że oddychali "rękawami" to dzielnie stawiali czoła swoim pociechom. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem dzieciaków 6-3.      W drugiej połowie obydwie ekipy dorzuciły po kilka bramek jednak to młodsi schodzili z boiska, jako zwycięzcy. Pod koniec spotkania w bramce starszych panów zagościły mamusie jednak i to nie przeszkodziło dzieciakom znaleźć luki w bramce. Mecz zakończył się symbolicznymi rzutami karnymi.  Piłkarska zabawa bardzo udana zakończyła się wspólnym grillowaniem.

DSC07982 DSC07988 DSC07994 DSC08001 DSC08002 DSC08003 DSC08012 DSC08017 DSC08018