Zajęcia z rodzicami rocznik 2009

Zajęcia z rodzicami

 

W sobotę tj. 17-12-2016 nasze pszczółki miały możliwość uczestniczyć w zajęciach wraz ze swoimi rodzicami i opiekunami. Rodzice natomiast miały możliwość odczuć i docenić jaki wysiłek ich pociechy wkładają na zajęciach, mimo to, że to są już większości ośmiolatki. Zajęcia rozpoczęliśmy od zabaw ożywionych, gdzie na twarzach naszych dzielnych rodziców oprócz radości, widać było pierwsze oznaki spowodowane wysiłkiem włożonym w zajęcia. Po zabawach, przyszedł czas na ćwiczenia ogólnorozwojowe na trenażerach i przyznać trzeba, że nasza  gwardia rodziców, porodziła sobie bardzo dobrze , co w sposób motywujący wpłynęło na naszych zawodników, przyszłych mistrzów. Ostatnia godzina to gra dzieci na przeciw rodziców, rodzice z rodzicami, a na koniec swoje umiejętności pokazali chłopcy nagradzani gromkimi brawami zgromadzonej publiczności. Zajęcia były interesującą formą integracji rodziców z dziećmi oraz trenerem.

Dziękuję wszystkim za udział w tej zabawie, oraz za zaangażowanie.