Z Brzegu wracamy „z tarczą” – rocznik 2006

pobrane

W sobotę 27 stycznia nasi chłopcy wzięli udział w turnieju halowym , organizowanym przez Akademię  Piłkarską BTB "Stal" Brzeg .

W rozgrywkach uczestniczyło sześc zespołów, reprezentujących kluby: BTB "Stal" Brzeg, MKS Kluczbork, "Polonia"Trzebnica, "Pogoń" Prudnik, UKS "Lechia" Dzierżoniów, NKS "Start" Namysłów.

Turniej był rozgrywany systemem "każdy z każdym", mecz i rewanż. Po ciekawych i emocjonujących pojedynkach zawodnicy UKS "Lechia" Dzierżoniów okazali się zespołem najlepszym i zdecydowanie zajęli I miejsce.

Oto wyniki naszej drużyny:

UKS "Lechia" Dzierżoniów – "Polonia" Trzebnica   2:0 i 3:1

UKS "Lechia" Dzierżoniów – MKS Kluczbork   2:1 i 3:0

UKS "Lechia" Dzierżoniów – BTB "Stal" Brzeg   1:1 i 2:3

UKS "Lechia" Dzierżoniów – NKS "Stal" Namysłów   4:2 i 3:0

UKS "Lechia" Dzierżoniów – "Pogoń" Prudnik   4:1 i 2:0

Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Oliwier Szymoniak – 12, Michał Mazik – 6, Jarek Duda – 4, Jasiu Choderny – 3, Victor Dziechciowski – 1.

Oli Szymoniak został królem strzelców całego turnieju ,  Michała Mazika wybrano  najlepszym zawodnikiem. (https://lechia06dzierzoniow.futbolowo.pl)

Klasyfikacja końcowa;

I miejsce –  UKS "Lechia" Dzierżoniów  25 pkt  bramki 26-9

II miejsce – MKS Kluczbork  17 pkt bramki  13-11

III miejsce BTP "Stal" Brzeg  17 pkt  bramki 12-10

IV miejsce NKS "Stal" Namysłów  11 pkt  bramki  13-13

V miejsce "Pogoń" Prudnik  9 pkt  bramki  6-13

VI miejsce "Polonia" Trzebnica  4 pkt  bramki 4-20

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Karol Tomaszewicz, Janek Fabian, Jarek Duda, Michał Mazik, Oliwier Szymoniak, Bartek Telesiewicz, Vicktor Dziechciowski , Kuba Hajdamowicz, Jasiu Choderny.

Wszyscy chłopcy zasłużyli na słowa uznania za godne reprezentowanie klubu i miasta. Swoim zaangażowaniem, dobrym przygotowaniem techniczno-taktycznym, determinacją i wolą zwycięstwa zyskali szacunek wszystkich uczestników rywalizacji.

Dziękujemy wszystkim organizatorom turnieju za zaproszenie, miłą atmosferę i wzorową organizację zawodów. (https://lechia06dzierzoniow.futbolowo.pl)