XIII Memoriał Sławomira Harafa

XIII Memoriał Sławomira Harafa

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oraz UKS Lechia Dzierżoniów zaprasza na XIII Memoriał Sławomira Harafa, który odbędzie się w dniach 30.01 – 31.01.16 roku na Hali OSiR-u.

Głównym celem turnieju jest upamiętnienie sylwetki Sławka Harafa jednego z najlepszych rozgrywających na Dolnym Śląsku, który swoją piłkarską karierę zakończył w 1994 r. Niestety w 2002 roku zmarł po przewlekłej chorobie.

W turnieju weźmie udział 16 zespołów z rocznika 2005' podzielonych na 4 grupy. 

W programie imprezy przewidziano ślubowanie młodych piłkarzy szkółki UKS Lechii Dzierżoniów, mecz przyjaciół Sławomira Harafa oraz pokaz gimnastyki cyrkowej Adama Wysoczańskiego (Mam Talent). Początek rozgrywek w sobotę 30 stycznia od godz. 8.30.

Organizatorem imprezy jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, a współorganizatorem klub sportowy UKS Lechia Dzierżoniów. Impreza finansowana jest ze środków Miasta Dzierżoniów, a współfinansowana ze środków z budżetu Powiatu Dzierżoniowskiego i Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Wałbrzychu.