XII Memoriał Sławomira Harafa

XII Memoriał Sławomira Harafa

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oraz UKS Lechia Dzierżoniów zaprasza na XII Memoriał Sławomira Harafa, który odbędzie się w dniach 31.01 – 01.02.15 roku na Hali OSiR-u.

Głównym celem turnieju jest upamiętnienie sylwetki Sławka Harafa jednego z najlepszych rozgrywających na Dolnym Śląsku, który swoją piłkarską karierę zakończył w 1994 r. Niestety w 2002 roku zmarł po przewlekłej chorobie.

W turnieju weźmie udział 16 zespołów z rocznika 2004 podzielonych na 4 grupy. Obrońcą trofeum jest Śląsk Wrocław.

W programie imprezy przewidziano ślubowanie młodych piłkarzy szkółki UKS Lechii Dzierżoniów, mecz przyjaciół Sławomira Harafa oraz pokaz sztuki piłkarskiej Freestyle Football w wykonaniu mistrza świata Pawła Skóry. Początek rozgrywek w sobotę 31 stycznia o godz. 8.30.

Organizatorem imprezy jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, a współorganizatorem klub sportowy UKS Lechia Dzierżoniów. Impreza finansowana jest ze środków Miasta Dzierżoniów, a współfinansowana ze środków z budżetu Powiatu Dzierżoniowskiego i Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Wałbrzychu.