Wygrana z trójkolorowymi dziewczynami

W swoim kolejnym meczu w lidze Terenowej Młodzika przyszło nam się zmierzyć z drużyną dziewcząt z UKS Lechii Dzierżoniów . Nasi zawodnicy po dobrej grze zwyciężyli 7:1 a kilkoro zawodników kolejny raz pokazało , że szybko się uczą i robią duże postępy co było widać na boisku  . W meczu tym wystąpiliśmy bez kilku podstawowych zawodników ale zespół nie przejmował się ich brakiem tylko pokazał , że też są pełnoprawnymi członkami zespołu i zawsze można na nich liczyć . Cieszy dobra skuteczność w tym meczu ale musimy popracować nad wykorzystywaniem całej szerokości boiska i oczywiście grą w obronie przez , którą udawało się co jakiś czas dziewczynom przedostawać. Na nasze szczęście  na ich drodze stawał dobrze broniący w pierwszej połowie  Przemek Szczepański albo ratowała nas poprzeczka .

Skład: Szczepański ( Oboza ) , Pastuszka , Kośmiński, Rempalski , Grabarek, Ligięza, Bigoń, Żontołw, Paszkowski, B.Maciątek , O. Maciątek, Smoła, Kałużyński, Cieślak

Wygrana z trójkolorowymi dziewczynami