Wspólna zabawa i spotkanie integracyjne!

23 maja 2015r (sobota) od godziny 14:00 do 17:00 na terenie dzierżoniowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędą się zawody sportowe dla rodziców ,zawodników i zawodniczek Uczniowskiego Klubu Sportowego LECHIA Dzierżoniów .Podczas spotkania zostanie rozegrany, tym razem Turniej piłkarski Rodziców, każdy rocznik wystawia swoją drużynę . Równocześnie dla naszych zawodników i zawodniczek zostaną przygotowane różne konkurencje sprawnościowe.

Po piłkarskich zmaganiach o godzinie 20:00 na dzierżoniowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbędzie się impreza integracyjna dla rodziców zawodniczek i zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego LECHIA Dzierżoniów . Koszt od osoby to 25 złoty . Zapisy u trenerów danego rocznika . Ilość miejsc ograniczona .                                           OLYMPUS DIGITAL CAMERASerdecznie zapraszamy Zarząd i Trenerzy UKS Lechia Dzierżoniów.