Wiktoria Kuprowska ” Siwa” – u Mistrzyń Polski

20150826_132914

 

" Siwa " – dolny rząd, trzecia od lewej

Witam

Wiktoria Kuprowska " Siwa" , która została odkryta talentem roku w piłce nożnej kobiecej w swojej kategorii, została także zauważona przez trenerów i trenerki drużyny Medyka Konin dostając powołanie do Kadry Wielkopolski Młodziczek. Konsultacje odbywają się w Licheniu koło Konina w dniach 26/31-08-2015. Obóz ten prowadzony przez zawodniczki reprezentacji Polski oraz trenerów, z pod ramion których wyszkoliła się Ewa Pajor ( polska Ronaldo ) grająca obecnie w VfL Wolfsburg, są mile zaskoczeni postawą i umiejętnościami wychowanki UKS Lechii Dzierżoniów, która uczęszcza na zajęcia do grupy rocznikowej 2005 tr. S. Kuprowskiego. Dla tak młodej zawodniczki jest to na tym etapie, ciekawe doświadczenie, a założenie koszulki Mistrzyń Polski – przeżyciem na całe życie.

TR S.Kuprowski

Więcej informacji na stronie

http://ukslechia-2005.futbolowo.pl/