Wiktoria Kuprowska „ Siwa” po raz trzeci na LAMO

SIWA LAMO

Wiktoria Kuprowska „Siwa” – lat 12

Zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Lechia Dzierżoniów ( UKS Lechia Dzierżoniów) rozwijająca swoje umiejętności piłkarskie pod okiem Trenera prowadzącego Sławomira Wróbla i Trenera techniki fundamentalnej Krystiana Lamberskiego ( Master Coach Coerver Coaching),   od niedzieli przebywa na zgrupowaniu Letniej Akademii Młodych Orłów ( LAMO). Jest to już trzeci wyjazd naszej dzierżoniowianki na to zgrupowanie, gdzie wraz z innymi zawodniczkami 12-nasto i 13-nasto letnimi prezentującymi najwyższe umiejętności piłkarskie z całej Polski,  wybranymi przez Polski Związek Piłki Nożnej ( PZPN), zmaga się z trudami testów i gier kontrolnych otwierających drzwi do Reprezentacji Polski.  Dwukrotna brązowa medalistka Mistrzostw Polski oraz czołowa zawodniczka Kadry Dolnego Śląska piłki nożnej kobiet. Uczestniczyła w kwietniu w testach pod okiem trenerów VfL Wolfsburg, które zakończyły się objęciem „Siwej” specjalnym trybem monitującym i regularnymi konsultacjami w Polsce i Niemczech umożliwiającymi w przyszłości spróbowania sowich sił w jednym z najlepszych klubów piłki nożnej kobiet, jakim jest drużyna z Wolfsburga. Życzymy naszej Wiktorii reprezentującej dzierżoniowską kobiecą piłkę nożną wytrwałości i dalszych sukcesów piłkarskich.