Wiktoria Kuprowska – „ Siwa” – gol na wagę trzech punktów.

 
SIWA1
 
10-letnia Wiktoria Kuprowska, zawodniczka UKS Lechia Dzierżoniów w niedzielę na obiektach OSiR-u  w Dzierżoniowie, po raz drugi podczas swojej przygody z piłką nożną, została powołana do Kadry Dolnego Śląska Piłki Nożnej Kobiet U-13. Trener kadry Rafał Sarnicki, od pierwszych minut dał szansę naszej dzierżoniowiance. Przeciwniczki z województwa Łódzkiego, pretendentki do pierwszego miejsca w grupie, były w tym meczu faworytkami. Od początku łodzianki narzuciły swój styl gry, przeważając, zepchnęły nasze dziewczyny do obrony. Dolnoślązaczki starały się i mimo to, że były młodsze to dzielnie broniły się. Pierwszą połowę, kończy wynik 0:0. Druga połowa to, coraz śmielsze ataki reprezentantek Dolnego Śląska, lecz akcje kończyły się przed polem szesnastu metrów łodzianek. I stało się. 63 minuta meczu, w końcu dokładniejsze podanie do Siwej, która mając przed sobą przeciwniczkę, mija ją  i umieszcza piłkę tuż obok dalszego słupka bramki łódzkiego zespołu. Więcej bramek w tym spotkaniu nie padło, a Wiki po raz drugi podziękowała koleżankom z kadry i Trenerom za zaufanie zdobywając bramkę i dającą radość całej drużynie ze zdobycia 3 pkt.