VIII Memoriał Kazimierza Górskiego

Zapraszamy na Memoriał Górskiego 2014
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie już po raz ósmy zaprasza na Memoriał upamiętniający sylwetkę najwybitniejszego polskiego trenera piłki nożnej – Kazimierza Górskiego. Doprowadził on do historycznego sukcesu, jakim było 3 miejsce na MŚ w 1974 r. […]
Turniej ten z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W zawodach weźmie udział 16 drużyn, w tym: Wisła Kraków, Slovan Broumov, Nioman Grodno, Victoria Wałbrzych czy Lechia Dzierżoniów. Memoriał jest okazją do wyłowienia młodych nieoszlifowanych talentów z rocznika 2002
Zaplanowany jest również pokaz Pawła Skóry – Mistrza Świata we Freestyle Football.

Organizatorami imprezy są Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, Burmistrz Miasta Dzierżoniów oraz Szkółka Piłkarska Lechia Dzierżoniów, a współfinansowana jest ona ze środków otrzymanych z Gminy Miejskiej Dzierżoniów, Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie oraz OZPN Wałbrzych.

VIII Memoriał Kazimierza Górskiego już 14-15 czerwca 2014 r. na obiektach OSiR przy ul. Strumykowej 1, start o godz. 10.00. ZAPRASZAMY !!!