UKS Lechia Dzierżoniów rocznik 2009 – turniej ” Nowoczesna”

SONY DSC

 

 

W sobotę tj. 01-10-2016 rozegraliśmy turniej we Wrocławiu, organizowany przez ugrupowanie " Nowoczesna". Łącznie do turnieju rocznika 2009 przystąpiło osiem drużyn podzielonych na dwie grupy. W naszej grupie mieliśmy przyjemność zagrać z drużynami z MKP Wołowa, Olimpicu Wrocław, AP Milicz. Grupa była wymagająca, ale nasze pszczółki postawiły trudne warunki naszym kolegom z grupy i udało się awansować do grupy czterech najlepiej w tym dniu dysponowanych drużyn. Rywalizacja w grupie mistrzowskiej trwała do ostatnich sekund, pomiędzy UKS Lechia Dzierżoniów oraz FA Leszno. Dopiero rzuty karne wyłoniły zwycięską drużynę, którą okazała się UKS Lechia Dzierżoniów. Jest to pierwsza wygrana moich podopiecznych w turnieju i mam nadzieję, że nie ostatnia. Brawo chłopcy i gratulacje dla rodziców za wzorowy doping naszych pociech. Kadra: Kuba Ślipko, Mateusz Ośka, Filip Zwierzyna, Tomek Górecki, Mariusz Gąsiorek, Łukasz Duda, Paweł Hanak, Michał Płuciniak, Alan Chmielewski