UKS 2007 Wygrany turniej w Wałbrzychu

W niedzielę, 5 lutego 2017 młodzi piłkarze rocznika 2007 z całego województwa rozegrali turniej z cyklu MKS KAROLINA JAKO CUP. Poziom jaki reprezentowały poszczególne zespoły był bardzo wysoki i wyrównany. Organizatorem turnieju byli: MKS Karolina Jaworzyna Śląska, JAKO Sp. z o.o. przy wsparciu Toyota Motor Manufacturing Poland. Dzięki uprzejmości Toyota Motor Manufacturing Poland, turniej rozegrany został na obiektach sportowych firmy w Wałbrzychu.

Rozgrywki wygrała drużyna UKS Lechia Dzierżoniów 2007, przegrywając zaledwie jeden mecz w całym cyklu turniejowym, przy pozostałych meczach wygranych. Barwy dzierżoniowskiego klubu reprezentowali: Oliwier Namysło, Andrzej Kotus, Aleksander Rojek, Igor Sołogub, Dominik Korman, Michał Furgała, Rafał Cichosz, Łukasz Szerszeń, Aleksander Mikuła oraz Jakub Szymczak.

Jakub Szymczak zdobył indywidualny tytuł króla strzelców turnieju (10 bramek). Drugie miejsce przypadło zespołowi Polonii-Stali Świdnica. Trzecie miejsce zdobyła drużyna Baszty Wałbrzych wygrywając z drużyną Szczyt Boguszów-Gorce. Kolejne miejsca zajęły drużyny: 5. Akademia Piłkarska 13 Jarosława Lato, 6. MKS Karolina Jaworzyna Śląska, 7. Włókniarz Chełmsko Śląskie, 8. AKS Strzegom, 9. Energetyk Siechnice, 10.Górnik Wałbrzych. Chłopcy z Dzierżoniowa wrócili do domu z kolejnym trofeum dla klubu UKS Lechia Dzierżoniów. Wspaniała gra całego zespołu zaowocowała również zwycięskim pucharem dla najlepszego strzelca turnieju, natomiast sponsorzy wręczyli naszym zawodnikom komplet piłek JAKO. Życzymy dalszych sukcesów.

JakoToyota

W turnieju udział wzięły zespoły:

GRUPA 1

1. Karolina Jaworzyna

2. Polonia Stal Świdnica

3. Górnik Wałbrzych

4. Szczyt Boguszów Gorce

5. Chełmsko Śląskie

GRUPA 2

1. Energetyk Siechnice

2. AKS Strzegom

3. UKS Lechia Dzierżoniów

4. Baszta Wałbrzych

5. Akademia Piłkarska 13

 

TABELA FAZY GRUPOWEJ:

Karolina Jaworzyna 0-4 Polonia Świdnica

Energetyk Siechnice 1-3 AKS Strzegom

Górnik Wałbrzych 1-2 Szczyt Boguszów Gorce

Akademia Piłkarska 13 0-2 Baszta Wałbrzych

Karolina Jaworzyna 0-0 Chełmsko Śląskie

Energetyk Siechnice 0-3 UKS Lechia Dzierżoniów

Polonia Świdnica 0-1 Szczyt Boguszów Gorce

AKS Strzegom 0-2 Baszta Wałbrzych

Górnik Wałbrzych 1-0 Chełmsko Śląskie

UKS Lechia Dzierżoniów 1-2 Akademia Piłkarska 13

Karolina Jaworzyna 1-1 Szczyt Boguszów Gorce

Energetyk Siechnice 0-3 Baszta Wałbrzych

Polonia Świdnica 3-0 Chełmsko Śląskie

AKS Strzegom 0-2 UKS Lechia Dzierżoniów

Karolina Jaworzyna 2-1 Górnik Wałbrzych

Energetyk Siechnice 2-2 Akademia Piłkarska 13

Szczyt Boguszów Gorce 0-1 Chełmsko Śląskie

Baszta Wałbrzych 1-2 UKS Lechia Dzierżoniów

Polonia Świdnica 3-0 Górnik Wałbrzych

AKS Strzegom 0-2 Akademia Piłkarska 13

 

FAZA PUCHAROWA – PÓŁFINAŁ

Polonia Świdnica 4-1 Baszta Wałbrzych

UKS Lechia Dzierżoniów 3-0 Szczyt Boguszów Gorce

 

Mecz o 9 miejsce

Górnik Wałbrzych 0-2 Energetyk Siechnice

 

Mecz o 7 miejsce

Chełmsko Śląskie 1-1 AKS Strzegom

 

Mecz o 5 miejsce

Karolina Jaworzyn 0-4 Akademia Piłkarska 13

 

Mecz o 3 miejsce

Baszta Wałbrzych 5-1 Szczyt Boguszów Gorce

 

FINAŁ

Polonia Świdnica 0-4 UKS Lechia Dzierżoniów