Newsy
  • Wesołych Świąt !!! Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek.Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia życzy dla całej Rodziny piłkarskiej Zarząd UKS Lechia Dzierżoniów. [...]
  • ZAJĘCIA SPORTOWO-REKREACYJNE          Najmłodsze zawodniczki i zawodnicy od poniedziałku do piątku uczestniczyły w zajęciach sportowo-rekreacyjnych . Każdy dzień rozpoczynaliśmy treningiem na Orliku , a po nim spacerem szliśmy na obiad [...]
  • Srebrna gwiazda PZPN dla UKS Lechia Dzierżoniów UKS wśród najlepszych szkółek w Polsce Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza szkółka UKS LECHIA DZIERŻONIÓW otrzymała srebrną gwiazdkę w certyfikacji PZPN Cieszymy się ponieważ to odznaczenie pokazuje jak ważna dla nas [...]

UDANY FINISZ ROCZNIKA 2008

Interlinia+- ARozmiar czcionki+- Wydrukuj

W ostatnią sobotę zostały rozegrane ostatnie mecze IV ligi okręgowej młodzika. Podopieczni Pawła Jędrowskiego w 14 kolejce pokonali na własnym boisku Nysę Kłodzko 2:1 kończąc rozgrywki na piątym miejscu . Początek sezonu nie układał się po naszej myśli . W pierwszych ośmiu spotkaniach nasz zespół zgromadził tylko 1 punkt remisując z Orlikiem Kłodzko 4:4 i zajmował ostatnie miejsce w tabeli . Końcówka rozgrywek pokazała jednak prawdziwe oblicze zespołu . Z czterech ostatnich spotkań wygrywamy trzy , pokonując Piławiankę Piława Górna 2:0 , Orlika Kłodzko 5:1 i Nysę Kłodzko 2:1 i ostatecznie plasujemy się w środku tabeli .
W zespole występowali :
bramkarze : Michał Hulbój , Nikodem Maj
obrońcy : Szymon Kondryc , Błażej Podgórni , Karol Moczulski , Antek Wszelaki , Krzysztof Wierzbicki , Bartek Peregrym
pomocnicy : Hubert Litwin , Kuba Skrzypek , Oskar Nowak , Aleksander Kuzik , Wojciech Kuś , Stefan Świąć , Sebastan Księżyk , Kacper Kwazebart , Dominik Duda
napastnicy : Jan Szydłowski , Oskar Selwa

rbt

Banner

Wiadomości z

Galerie

IMG_9826 2002' 2003-2004' IMG_9806 IMG_9894 99'

Slide backgroundSlide thumbnail
Slide background
Slide background

Nasze drużyny

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Kalendarium

Maj 2021
P W Ś C P S N
« kwi    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31