UDANY FINISZ ROCZNIKA 2008

W ostatnią sobotę zostały rozegrane ostatnie mecze IV ligi okręgowej młodzika. Podopieczni Pawła Jędrowskiego w 14 kolejce pokonali na własnym boisku Nysę Kłodzko 2:1 kończąc rozgrywki na piątym miejscu . Początek sezonu nie układał się po naszej myśli . W pierwszych ośmiu spotkaniach nasz zespół zgromadził tylko 1 punkt remisując z Orlikiem Kłodzko 4:4 i zajmował ostatnie miejsce w tabeli . Końcówka rozgrywek pokazała jednak prawdziwe oblicze zespołu . Z czterech ostatnich spotkań wygrywamy trzy , pokonując Piławiankę Piława Górna 2:0 , Orlika Kłodzko 5:1 i Nysę Kłodzko 2:1 i ostatecznie plasujemy się w środku tabeli .
W zespole występowali :
bramkarze : Michał Hulbój , Nikodem Maj
obrońcy : Szymon Kondryc , Błażej Podgórni , Karol Moczulski , Antek Wszelaki , Krzysztof Wierzbicki , Bartek Peregrym
pomocnicy : Hubert Litwin , Kuba Skrzypek , Oskar Nowak , Aleksander Kuzik , Wojciech Kuś , Stefan Świąć , Sebastan Księżyk , Kacper Kwazebart , Dominik Duda
napastnicy : Jan Szydłowski , Oskar Selwa

rbt