Tymbark dla rocznika 2005 zakończony

z podwórka na stadion

 

W piątek tj. 23-10-2015 nasz rocznik wystawił dwie drużyny, które próbowały zdobyć awans do rundy wojewódzkiej turnieju " Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarka. Mimo to, że rocznikiem prowadzącym był rocznik 2004, to nasi chłopcy pokazali się z dobrej strony. Do osiągnięcia awansu, przeszkodziła nam drużyna z Bielawy rocznik 2004 , która trzeba przyznać  w tym dniu była najlepiej dysponowana. Nasze pszczółki wzmocnione dwoma kolegami z rocznika 2004 nie oddały pola gry bez walki i gdyby nasza skuteczność strzelecka była dużo lepsza ( na 11 sytuacji umożliwiających oddanie strzału na bramkę, tylko jedna podjęta decyzja – strzału), można byłoby powalczyć o lepszy wynik. No cóż ciekawe doświadczenie dla nas, a jeszcze ciekawsza rozmowa po turnieju. Zadowala to, że nasze dwie drużyny zajęły drugie i trzecie miejsce co też jest zadowalającym wynikiem.

Wyniki:

 1. UKS Bielawianka II Bielawa – UKS Lechia I Dzierżoniów                          0:4
 2. UKS Bielawianka I Bielawa – SP Łagiewniki                                                 4:0
 3. UKS Bielawianka II Bielawa –  UKS Lechia II Dzierżoniów                         1:4
 4. UKS Bielawianka I Bielawa –  UKS Lechia I Dzierżoniów                           3:0
 5. SP Łagiewniki –  UKS Lechia II Dzierżoniów                                                  0:2
 6. UKS Bielawianka II Bielawa – UKS Bielawianka I Bielawa                         1:7
 7. SP Łagiewniki –  UKS Lechia I Dzierżoniów                                                   0:6
 8. UKS Bielawianka I Bielawa –  UKS Lechia II Dzierżoniów                          5:1
 9. UKS Lechia I Dzierżoniów – SP Łagiewniki                                                   1:0
 10.  UKS Lechia I Dzierżoniów –  UKS Lechia II Dzierżoniów                            2:2

Tabela :

 1. UKS Bielawianka I Bielawa    12 pkt.
 2. UKS Lechia I Dzierżoniów       7 pkt.
 3. UKS Lechia II Dzierżoniów      7 pkt.
 4. UKS Bielawianka II Bielawa     3 pkt.
 5. SP Łagiewniki                            0 pkt.

Awans : UKS Bielawianka I Bielawa