Turniej w Wałbrzychu dla rocznika 2004

2004
 
Wielkim sukcesem okazał się nasz wyjazd na turniej halowy do Wałbrzycha 29.12.2016r.
Wygrywamy turniej w którym udział bierze 12 zespołów podzielonych na 3 grupy.W naszej grupie znalazły się takie zespoły jak:Baszta Wałbrzych,Trojan Lądek Zdrój,oraz Górnik Wałbrzych.
Pierwszy mecz wygrywamy z Basztą 1-0,drugi z Lądkiem 3-0,ostatni mecz w grupie wygrywamy z Górnikiem Wałbrzych 2-1 i z kompletem punktów przechodzimy do półfinału a tam na nas czeka Orlik Kłodzko,niewygodny rywal grający dobrze zwłaszcza na hali.Wygrywamy z nimi mimo że musieliśmy gonić wynik ,to oni prowadzili my zaś pokazaliśmy charakter i doprowadziliśmy do remisu a następnie strzeliliśmy decydującą bramkę i wygraliśmy 2-1.
W Finale z mierzyliśmy się z murowanym kandydatem do zwycięstwa w całym turnieju Zagłębiem Lubin,drużyną która odprawiała z kwitkiem wszystkie drużyny kilkoma bramkami w każdym meczu.
Mecz finałowy miał jednak przebieg jednostronny,nasza drużyna rozegrała go perfekcyjnie taktycznie.Strzeliliśmy dwie bramki na początku spotkania,drużyna Lubina z szokowana sytuacją nie mogła nic zrobić my zaś spokojnie budowaliśmy akcję wymienialiśmy podanie czego efektem była strzelona przez nas 3 bramka.Wygrywamy 3-0 z wielkim faworytem turnieju.Radość ,duży sukces,dzisiaj wszyscy spisali się na medal.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został nasz Michał Rzońca.
Skład drużyny:
Bramkarze:Maciej Dymkowski,Kacper Bolisęga
Zawodnicy z pola;Kamil Piskulak,Filip Wodnicki,Kamil Ziółkowski,Michał Rzońca,Szymon Kuprowski,Jakub Skwarło,Szymon Stawski.