Turniej w Piławie Górnej rocznik 2009

Turniej w Piaławie Górnej

 

Turniej w Piławie

KADRA: Maciek Wasilewski, Grzegorz Falikowski, Szymon Nowak, Szymon Gąsior, Michał Puciniak, Łukasz Duda, Teodor Dzwolak, Paweł Hanka, Jakub Stawski.

W dniu 16-06-2018 grupa rocznika 2009 UKS Lechia Dzierżoniów, uczestniczyła w turnieju w Piławie Górnej. W grupie rocznika 2009 mogliśmy zmierzyć się z takimi drużynami jak: Pogoń Pieszyce, KS Piławianka Piława, UKS Bielawianka Bielawa, UKS Lechia Dzierżoniów rocznik 2010. Turniejowi towarzyszyła piknikowa atmosfera z okazji ” Dni Piławy Górnej”. Po rozegraniu wszystkich spotkań, nasi chłopcy wygrywając wszystkie mecze w grupie zajęli 1 miejsce i podnieśli największy puchar turnieju. Gratulujemy naszym pszczółką oraz dziękujemy rodzicom za głośny doping, który towarzyszył na każdym meczu tego turnieju.