Turniej w Jordanowie – rocznik 2009

jordanów

 

PODIUM NIE DLA NAS…4 miejsce na turnieju w Jordanowie Śląskim…
…dzisiaj nasi chłopcy z UKS LECHIA DZIERŻONIÓW uczestniczyli w turnieju organizowanym przez Football Wrocław i rozgrywanym w Jordanowie Sląskim…w turnieju uczestniczyło 8 drużyn podzielonych na dwie grupy…my trafiliśmy do grupy B i rozpoczęliśmy walkę…
…w pierwszym pojedynku trafiamy na UKS SIÓDEMKA BIELAWA i po zaciętym pojedynku na tablicy wynik końcowy 2:2, a bramki dla naszej drużyny strzela Mariusz Gąsiorek z idealnego podania Kuby Stawskiego oraz pięknym strzałem z dystansu Kuba Bukała…
…drugie spotkanie to rywalizacja z drużyną GRYF ŚWIDNICA i co warte zauważenia to nasz pierwszy pojedynek z tą drużyną w historii…mecz ze świdniczanami wygrywamy 3:1,a na listę strzelców wpisują się odpowiednio Kuba Stawski ładnym strzałem z dystansu oraz Łukasz Duda strzelając jedną bramkę z podania Kuby Stawskiego, a drugą po podaniu Filipa Zwierzyny…
…ostatnie grupowe spotkanie to pojedynek z faworytem naszej grupy drużyną UKS NOWA RUDA…noworudzianie dwa pierwsze mecze wygrali bardzo łatwo po 4:0 i wiedzieliśmy jaki ciężki pojedynek nas czeka…po bardzo wyrównanym spotkaniu ulegamy kolegom z Nowej Rudy 2:1, a bramkę dla naszej drużyny ponownie strzela niezawodny dziś Kuba Stawski…
…z grupy z 4 punktami wychodzimy z 2 miejsca i czekamy na półfinał z gospodarzami turnieju…po meczu walki ulegamy 2:0 i zostaje nam gra o miejsce trzecie ponownie z kolegami z Nowej Rudy…w meczu o najniższy stopień podium nie istniejemy, brak pomysłu na grę, totalnie odcięty naszym chłopakom prąd i turniejowe zmęczenie powoduje iż ulegamy UKS NOWA RUDA aż 5:0 zajmując w dzisiejszym turnieju 4 miejsce…
…cały turniej wygrywa ekipa AP DZIERŻONIÓW , która w finale pokonuje FOOTBALL WROCŁAW…sam finał to bardzo emocjonujący pojedynek zakończony remisem 0:0…w rzutach karnych bezkonkurencyjni dziś chłopcy z Akademii Dzierżoniów…
…gratulujemy zwycięzcom,dziękujemy organizatorom za wspaniały turniej i naszym chłopakom za walkę…ogromne podziękowania również dla naszych rodziców i tych z Nowej Rudy, z którymi dopingować nasze drużyny to czysta przyjemność…śpiewane na przemian LECHIA DZIERŻONIÓW i NOWA RUDA połączyły nas na trybunach a nasze pociechy wspierały w każdym dzisiejszym pojedynku z noworudzianami…
KADRA UKS LECHIA na dzisiejszym turnieju:
Alan Chmielewski, Tomek Górecki, Mateusz Ośka, Grzesiu Falikowski, Kuba Stawski, Kuba Bukała,Zwierzyna Filip, Płuciniak Michał, Mariusz Gąsiorek i Łukasz Duda…DZIĘKI za walkę!!!