Newsy
  • Gratulacje dla Młodej Pary ! 23 sierpnia  2014 o godzinie 15 30 w Grodziszczu trener UKS Lechii Dzierżoniów MARCIN SOTA wypowiedział sakramentalne Tak swojej wybrance Sylwii. Szczęśliwym Nowożeńcom cała rodzina piłkarska składa najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności, szczęścia, [...]
  • Obozy sportowe z UKS Lechia Zgodnie z programem szkoleniowym w miesiącu sierpniu odbywają się obozy sportowe dla naszych zawodników i zawodniczek. Już pierwsze drużyny rozpoczęły przygotowania do rozgrywek. Pierwsze dwie ekipy, czyli drużyna 2002' trenera Mariusza [...]
  • Awaria Strony !!! Bardzo przepraszamy za niedogodności związane z brakiem aktywności naszej strony, ale niestety strona uległa poważnemu uszkodzeniu, które wymagały dłuższej naprawy. Dobra wiadomość jest taka, że już od dnia dzisiejszego strona [...]

Turniej w Czechach rocznik 2009

Interlinia+- ARozmiar czcionki+- Wydrukuj

Turniej w Czechach

 

Turniej w Hranice w Czechach

KADRA: Tomasz Górecki, Alan Chmielewski, Filip Zwierzyna, Mariusz Gąsiorek, Kuba Stawski, Kuba Targosz, Mateusz Ośka, Szymon Węgrzyn, Łukasz Duda

W dniu 17-06-2018 nasza grupa uczestniczyła w turnieju w Czechach w mieście Hranice. Do turnieju przystąpiły 24 drużyny z Czech, Słovacji i Polski. Lechici, trafili do grupy z drużynami: MFK Topolćany, SFC Opava „ćervrna”, FC Sl. Olymp. Bruntal, MFK Ilava, Gryf Świdnica 2.

Po rozegraniu wszystkich spotkań i uzyskując 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 przegraną i zdobywamy 10 punktów. Jednak taka zdobycz nie pozwala uzyskać I pierwszego miejsca, oraz przegrywamy II miejsce ( różnicą 4 bramek). Po przerwie przystępujemy do gry o miejsca 9-12 i gramy z drużynami : FK Chropyne, Stal Brzeg, Liptovsky Mikulaś.

Po bardzo dobrej grze naszych Pszczółek i wygraniu wszystkich 3 spotkań, nasi Lechici inkasują 9 punktów, co daje w turnieju miejsce (9).

Jak to w turniejach bywa, rozgrywając łącznie 8 meczy turniejowych z tego przegrywając jeden, remisując jeden i 6 wygrywając, nie udało nam się osiągnąć lepszego wyniku. Wynik jest ważny, ale nie najważniejszy. Nasi chłopcy spisali się bardzo dobrze, walcząc o każdą piłkę i rozgrywając bardzo ciekawe i skuteczne akcje pod bramką przeciwnika. Dali z siebie wszystko, a zawsze wzorowo dopingujący naszą drużynę Rodzice, dodawali nam skrzydeł.

 

Banner

Wiadomości z

Galerie

2003-2004' IMG_6916 IMG_9842 DSCF9437 M. Forma IMG_7042 99'

Slide backgroundSlide thumbnail
Slide background
Slide background

Nasze drużyny

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Kalendarium

Listopad 2018
P W Ś C P S N
« wrz    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930