Newsy
  • Konkurs wakacyjny !!! Rozpoczęły się wakacje wielu z naszych zawodników uda się w różne cudowne i malownicze miejsca. W związku z tym Zarząd UKS Lechia ogłasza konkurs pod hasłem „ Tam gdzie Ja, [...]
  • Wiktoria – Talent Roku Miasto docenia swoich mieszkańców, także tych młodych, a gdy szczególnie sobie na to zasłużą, nie szczędzi pochwał i gratulacji. Tak też było podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej. Listy gratulacyjne odebrały [...]
  • Gryf Cup – rocznik 2005 W dniu 18-01-2016 pojechaliśmy na turniej GRYF CUP, na którym nasza drużyna udowodniła, że lubi grać w piłkę nożną, a przede wszystkim grać piłką. Mimo zajęcia trzeciego miejsca jesteśmy bardzo [...]

Turniej w Czechach rocznik 2009

Interlinia+- ARozmiar czcionki+- Wydrukuj

Turniej w Czechach

 

Turniej w Hranice w Czechach

KADRA: Tomasz Górecki, Alan Chmielewski, Filip Zwierzyna, Mariusz Gąsiorek, Kuba Stawski, Kuba Targosz, Mateusz Ośka, Szymon Węgrzyn, Łukasz Duda

W dniu 17-06-2018 nasza grupa uczestniczyła w turnieju w Czechach w mieście Hranice. Do turnieju przystąpiły 24 drużyny z Czech, Słovacji i Polski. Lechici, trafili do grupy z drużynami: MFK Topolćany, SFC Opava „ćervrna”, FC Sl. Olymp. Bruntal, MFK Ilava, Gryf Świdnica 2.

Po rozegraniu wszystkich spotkań i uzyskując 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 przegraną i zdobywamy 10 punktów. Jednak taka zdobycz nie pozwala uzyskać I pierwszego miejsca, oraz przegrywamy II miejsce ( różnicą 4 bramek). Po przerwie przystępujemy do gry o miejsca 9-12 i gramy z drużynami : FK Chropyne, Stal Brzeg, Liptovsky Mikulaś.

Po bardzo dobrej grze naszych Pszczółek i wygraniu wszystkich 3 spotkań, nasi Lechici inkasują 9 punktów, co daje w turnieju miejsce (9).

Jak to w turniejach bywa, rozgrywając łącznie 8 meczy turniejowych z tego przegrywając jeden, remisując jeden i 6 wygrywając, nie udało nam się osiągnąć lepszego wyniku. Wynik jest ważny, ale nie najważniejszy. Nasi chłopcy spisali się bardzo dobrze, walcząc o każdą piłkę i rozgrywając bardzo ciekawe i skuteczne akcje pod bramką przeciwnika. Dali z siebie wszystko, a zawsze wzorowo dopingujący naszą drużynę Rodzice, dodawali nam skrzydeł.

 

Banner

Wiadomości z

Galerie

2001' IMG_9852 IMG_9885 IMG_9882 2005'-2006' IMG_6883

Slide backgroundSlide thumbnail
Slide background
Slide background

Nasze drużyny

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Kalendarium

Maj 2019
P W Ś C P S N
« mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031