Turniej Rado Errea Cup dzień pierwszy – rocznik 2006

Siwa

 

Pierwszy dzień turnieju RADO ERREA CUP w Nowej Rudzie okazał się bardzo udany dla naszego zespołu . Z pięciu meczy tego dnia przegraliśmy  tylko raz . Po bardzo zaciętym meczu lepsi od nas okazali się zawodnicy Górnika Zabrze wygrywając 1:0 . W pozostałych spotkaniach zgromadziliśmy 10 punktów remisując z APN Piotrków Trybunalski 2:2 i wygrywając z Odrą Opole 3:2 , AS Milicz 3:1 i GKS Katowice 2:1 . Niestety w ostatecznym rozrachunku dał nam dopiero trzecie miejsce w grupie , ponieważ tyle samo punktów zgromadził zespół z Piotrkowa , ale dysponował lepszym bilansem bramkowym i jutro nie zagramy w najlepszej szóstce turnieju ( Liga Mistrzów ) , a w Lidze Europy walcząc o miejsca od 7 do 12 . (http://lechia06dzierzoniow.futbolowo.pl)