Turniej Pięciu Miast – rocznik 2005

tpm

Witam

Od soboty zaczynamy okres "turniejowy". Wspólnie z kolegami z innych drużyn postanowiliśmy stworzyć własną "ligę" którą nazwaliśmy " Turniej pięciu miast" Założenia tej ligi to, przede wszystkim:

– umożliwienie gry w piłkę nożną z innymi drużynami
– systematyczność gry
– podział na dwie grupy w zależności od poziomu zaawansowania umożliwiając każdemu zawodnikowi uczestnictwo dające radość z gry

Nie będą prowadzone klasyfikacje, ani nie będzie nagród indywidualnych. Na koniec turnieju każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy medal, dyplom.

Pierwszy turniej gramy we Wrocławiu, a gospodarzem jest WKS Śląsk Wrocław. Gramy na Marsowych Polach. Zbiórka 7:30 pod Bricomarche, jedziemy własnym transportem. Przewidywany powrót o ok. godz.17:00 – proszę przygotować zawodnikom prowiant.

1. Cel turnieju

• Popularyzacja piłki nożnej
  • Propagowanie gry w poszanowaniu i przestrzeganiu zasad Fair Play
  • Stworzenie warunków do sportowego współzawodnictwa z rówieśnikami z klubów sportowych