Turniej nocny rozegrany

12

I Turniej Nocny w Polsce dla rocznika 2005/2006 odbył się w przyjacielskiej atmosferze. W turnieju uczestniczyły drużyny, które potwierdziły swój przyjazd wcześniej tj: AP Orzeł Ząbkowice, Śląsk Wrocław, Javoria Jawor, Pogoń Pieszyce i my. Nasi chłopcy w każdym meczu przeważali, a wynik nie był zagrożony. Wśród licznej publiczności nasi chłopcy pokazali wolę walki oraz czasami ciekawe rozwiązania w sytuacjach podbramkowych. Turniej został wygrany przez UKS Lechia Dzierżoniów 2005/2006 zarówno na boisku jak i poza boiskiem. Rodzice jak i sponsorzy zaopiekowali się sprawami organizacyjnymi serwując wypieki i ciepłe posiłki dla każdego. Chciałem podziękować rodzicom moich podopiecznych za zaangażowanie, które miało bardzo ważne znaczenie w całokształt turnieju oraz kibicom z przyjezdnych drużyn i oczywiście naszych pszczółek, którzy nie kibicowali ale dopingowali naszych przyszłych mistrzów.

Dziękuję

TR S.K.