Turniej Mikołajkowy – rocznik 2009

Mmm(1)

 

W dniu 10-12-2016 nasza grupa, UKS Lechia Dzierżoniów rocznik 2009 wystawiająca dwie drużyn Żółtą i Niebieską, miała przyjemność organizować Turniej Mikołajkowy, który odbyła się na HALI OSiR w Dzierżoniowie. Zaprosiliśmy z tej okazji zaprzyjaźnione drużyny: Polonia Wrocław, Parasol Wrocław, Akademia Sportu Milicz. Niestety koledzy z Polonii Wrocław z przyczyn losowych nie dotarli na turniej. Ta sytuacja jednak nie zaburzyła nam okazji na wspólną dobrą zabawę, jaką jest gra w Piłkę Nożną, a jeszcze na dodatek w takim doborowym towarzystwie. Charakter turnieju był czysto koleżeński, a wyniki były mało istotne, bez presji zwycięstw. Mimo to, każdy zawodnik zagrał, na 120%, bo tabeli wyników nie prowadziliśmy, ale na trybunach byli rodzice, dziadkowie, opiekunowie i inni członkowie rodzin. Po rozegranych meczach, na Halę wszedł w towarzystwie maskotki UKS – Smoka Lechiusza, sam Mikołaj, który przyniósł wszystkim naszym pociechom prezenty w postaci złotych medali, oraz drobnego upominku. Zakończyliśmy zawody wspólnym zdjęciem, a nasi bohaterowie schodząc po zakończonym turnieju z hali, otrzymali gromkie brawa z trybun, dziękując z mile spędzony czas.

Chciałbym podziękować rodzicom i wszystkim zaangażowanym za zorganizowanie kąciku słodkości, gdzie wszyscy chętni mogli spróbować wypieków.