Turniej JAKO CUP dziewcząt

JAKO CUP

 

Dzisiaj w Dzierżoniowie został rozegrany turniej JAKO CUP dziewcząt z rocznika 2008' i młodszych . W turnieju wzięło udział 6 drużyn, ekipa z GTS Siechnice, 2 zespoły z FemGol Lubin i 3 zespoły z UKS LECHIA DZIERŻONIÓW. Turniej sędziowały byłe zawodniczki Lechii a obecnie trenujące w UKS Bielawa :Zuzanna Szczepańska, Marta Kaźmierczak i Dominika Krupa. Dużo emocji i zabawy na boisku i poza nim.Wszystkie Dziewczyny spisały się na medal, strzeliły łącznie 76 bramek. Każda uczestniczka turnieju otrzymała dyplom, piłkę, worek na sprzęt i oczywiście złoty medal.Serdecznie dziękujemy Sponsorowi technicznemu firmie JAKO za pomoc w organizacji turnieju i za ufundowane nagrody. Dziękujemy rodzicom za doping i przygotowanie bufetu z ciastem, owocami i łakociami. Wszystkim drużynom dziękujemy za udział i gratulujemy wspaniałej gry i postawy piłkarskiej.