Turniej JAKO CUP dla dziewczyn rocznika 2004 i młodsze.

 

Bez tytułu n

 

 

Witam


W sobotę tj. 28-02-2015 odbędzie się turniej dla dziewczyn rocznika 2004 i młodsze. Gościnnie został zaproszona drużyna chłopców rocznika 2006 UKS Lechia Dzierżoniów. Dla wszystkich uczestników organizator przewidział atrakcyjne nagrody. Zbiórka godz. 9:15 – recepcja OSiR Dzierżoniów


Kadra: Gabriela Dudojć, Wiktoria Kuprowska, Ola Kita, Laura Haratym, Maciek Moczerad, Olek Kucharek, Dawid Szafrański, Waligóra Szymon, Gabriel Kujtkowski, Olek Gaweł, Jasiu Choderny, Jarek Duda, Kwinta Szymon,


Uczestnictwo w turnieju jest nagrodą dla chłopców, którzy na ostatnich zawodach zajęli medalowe miejsca i oddali swoją nagrodę drugiej drużynie UKS Lechia Dzierżoniów, która zajęła miejsce po za podium.

 

TR S.K.