Newsy
  • Konkurs wakacyjny !!! Rozpoczęły się wakacje wielu z naszych zawodników uda się w różne cudowne i malownicze miejsca. W związku z tym Zarząd UKS Lechia ogłasza konkurs pod hasłem „ Tam gdzie Ja, [...]
  • Wiktoria – Talent Roku Miasto docenia swoich mieszkańców, także tych młodych, a gdy szczególnie sobie na to zasłużą, nie szczędzi pochwał i gratulacji. Tak też było podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej. Listy gratulacyjne odebrały [...]
  • Gryf Cup – rocznik 2005 W dniu 18-01-2016 pojechaliśmy na turniej GRYF CUP, na którym nasza drużyna udowodniła, że lubi grać w piłkę nożną, a przede wszystkim grać piłką. Mimo zajęcia trzeciego miejsca jesteśmy bardzo [...]

Turniej Halowy JAKO CUP w Świdnicy – rocznik 2004

Interlinia+- ARozmiar czcionki+- Wydrukuj

 

2004

Wielkim sukcesem okazał się nasz wyjazd na turniej halowy JAKO CUP w Świdnicy dnia 29.01.2017r. W dziesięcioosobowej stawce drużyn zajmujemy pierwsze miejsce wygrywając  wszystkie mecze zarówno w fazie grupowej jak i pucharowej, a drużyny które uczestniczyły w turnieju prezentowały wysoki poziom sportowy.

 

W fazie grupowej rywalizowaliśmy z takimi drużynami jak: Trojan Lądek Zdrój, Polonia Stal Świdnica, Zryw Zielona Góra, Karolina Jaworzyna Śląska.

W pierwszym meczu grupowym nasza drużyna wysoko wygrała z drużyną z Lądka 7:0. W drugim meczu grupowym zmierzyliśmy się z drużyną z Zielonej Góry, z którą wygrywamy również 7:0. Nasz trzeci mecz z gospodarzem turnieju przyniósł wiele emocji. W ostatniej sekundzie meczu wygrywamy z wymagającym przeciwnikiem 1:0. Przechodzimy do półfinału chociaż został nam ostatni mecz grupowy z Karoliną Jaworzyna Śląska. Ten mecz był bardzo istotny dla gospodarza turnieju, w przypadku naszej porażki drużyna ze Świdnicy nie przechodzi dalej. Nasza drużyna zachowała się tak jak należy, wygrywa ostatni mecz z drużyną z Jaworzyny i z kompletem punktów przechodzi do półfinału.

W półfinale trafiamy na drużynę ze Świdnicy, z którą wygrywamy spokojnie 4:1 i trafiamy do wielkiego finału, gdzie czeka na nas faworyt turnieju Górnik Polkowice. Nasza drużyna, która osiągnęła już bardzo dobry wynik przez wielu obserwatorów skazywana była w finale na porażkę. Jednak tak jak w ostatnim turnieju, gdzie w finale również mierzyliśmy się z drużyną teoretycznie mocniejszą z Zagłębiem Lubin pokazaliśmy po co tu przyjechaliśmy. Mecz finałowy był świetnym widowiskiem. Do ostatniej sekundy mecz był bardzo zacięty – bramka za bramką. Remis 3:3 trwał do ostatniej minuty meczu. My jednak zadaliśmy ostateczny cios strzelając w samej końcówce dwie bramki, wygrywając wielki finał z wynikiem 5:3.

Wielkie brawa dla chłopaków!!!!

Skład naszej drużyny: Bramkarz – Maciej Dymkowski

Zawodnicy z pola: Kamil Piskulak, Filip Wodnicki, Kamil Ziółkowski, Michał Rzońca, Jakub Skwarło, Szymon Stawski, Szymon Kuprowski

Trener: L.Sobolewski

 

Banner

Wiadomości z

Galerie

IMG_9861 IMG_9821 IMG_9806 IMG_7034 IMG_9846 IMG_9834

Slide backgroundSlide thumbnail
Slide background
Slide background

Nasze drużyny

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Kalendarium

Kwiecień 2019
P W Ś C P S N
« mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930