Turniej Halowy JAKO CUP w Świdnicy – rocznik 2004

 

2004

Wielkim sukcesem okazał się nasz wyjazd na turniej halowy JAKO CUP w Świdnicy dnia 29.01.2017r. W dziesięcioosobowej stawce drużyn zajmujemy pierwsze miejsce wygrywając  wszystkie mecze zarówno w fazie grupowej jak i pucharowej, a drużyny które uczestniczyły w turnieju prezentowały wysoki poziom sportowy.

 

W fazie grupowej rywalizowaliśmy z takimi drużynami jak: Trojan Lądek Zdrój, Polonia Stal Świdnica, Zryw Zielona Góra, Karolina Jaworzyna Śląska.

W pierwszym meczu grupowym nasza drużyna wysoko wygrała z drużyną z Lądka 7:0. W drugim meczu grupowym zmierzyliśmy się z drużyną z Zielonej Góry, z którą wygrywamy również 7:0. Nasz trzeci mecz z gospodarzem turnieju przyniósł wiele emocji. W ostatniej sekundzie meczu wygrywamy z wymagającym przeciwnikiem 1:0. Przechodzimy do półfinału chociaż został nam ostatni mecz grupowy z Karoliną Jaworzyna Śląska. Ten mecz był bardzo istotny dla gospodarza turnieju, w przypadku naszej porażki drużyna ze Świdnicy nie przechodzi dalej. Nasza drużyna zachowała się tak jak należy, wygrywa ostatni mecz z drużyną z Jaworzyny i z kompletem punktów przechodzi do półfinału.

W półfinale trafiamy na drużynę ze Świdnicy, z którą wygrywamy spokojnie 4:1 i trafiamy do wielkiego finału, gdzie czeka na nas faworyt turnieju Górnik Polkowice. Nasza drużyna, która osiągnęła już bardzo dobry wynik przez wielu obserwatorów skazywana była w finale na porażkę. Jednak tak jak w ostatnim turnieju, gdzie w finale również mierzyliśmy się z drużyną teoretycznie mocniejszą z Zagłębiem Lubin pokazaliśmy po co tu przyjechaliśmy. Mecz finałowy był świetnym widowiskiem. Do ostatniej sekundy mecz był bardzo zacięty – bramka za bramką. Remis 3:3 trwał do ostatniej minuty meczu. My jednak zadaliśmy ostateczny cios strzelając w samej końcówce dwie bramki, wygrywając wielki finał z wynikiem 5:3.

Wielkie brawa dla chłopaków!!!!

Skład naszej drużyny: Bramkarz – Maciej Dymkowski

Zawodnicy z pola: Kamil Piskulak, Filip Wodnicki, Kamil Ziółkowski, Michał Rzońca, Jakub Skwarło, Szymon Stawski, Szymon Kuprowski

Trener: L.Sobolewski