Trutnov w Dzierżoniowie

TRUTNOV W DZIERŻONIOWIE

W środę 6 sierpnia 2014 gościć będziemy zaprzyjaźniony klub z Czech MFK Trutnov . Całodniowy pobyt czeskiej ekipy w naszym mieście rozpoczniemy od meczy towarzyskich, które zostaną rozegrane na stadionie Lechii Dzierżoniów przy ul. Wrocławskiej 47. Około godziny 10:00 na murawę boiska wybiegną chłopcy z rocznika 2001’. W zastępstwie naszych zawodników z tego rocznika , którzy przebywają aktualnie na obozie w Opalenicy zagrają rówieśnicy z Orła Ząbkowice . Po tym meczu wyjdą na boisko zawodnicy zaprzyjaźnionych klubów UKS Lechia –MFK Trutnov z rocznika 2000’. Po spotkaniach zaplanowane jest wspólne grillowanie oraz spacer po rynku i wejście na taras widokowy mieszczący się na wieży ratuszowej. Zapraszamy wszystkich do kibicowania młodym piłkarzom.