Treningi na stadionie MZKS Lechia Dzierżoniów – rocznik 2009

 

lechia

 

Od dnia dzisiejszego tj 21-09-2016 w każdą środę, zajęcia chłopców rocznika 2009 UKS Lechia Dzierżoniów, będą odbywać się na Stadionie MZKS Lechia Dzierżoniów ul. Wrocławska 47 w godz. 16:30 – 18:00. Jest to dla naszych pociech duże przeżycie, gdyż nie każdy może wejść na murawę boiska przy ul. Wrocławskiej, nie mówiąc już o zajęciach treningowych. Są to chwile, które pozwolą im na jeszcze większą radość z gry w piłkę nożną. Drugą atrakcją jest to, że kończąc zajęcia, chłopcy mogą przywitać się z naszymi Lechitami – seniorami, którzy od godz. 18:00 rozpoczynają swój trening. Zapraszam wszystkie chętne dzieci z Dzierżoniowa i okolic z rocznika 2009, do wspólnej zabawy i niezapomnianych przygód z UKS Lechia Dzierżoniów.