Testy naborowe do UKS Lechia Dzierżoniów i turniej nocny na żywo

nabor

Informacje na żywo

Już za niespełna dwie godziny rozpocznie się nabór do szkółki piłkarskiej UKS Lechia Dzierżoniów. Jesteśmy przygotowani na Państwa i Państwa pociechy. Gwarantujemy moc wrażeń, miłą atmosferę a przede wszystkim dobrą zabawę. Dla wszystkich chętnych naszych przyszłych mistrzów zaplanowaliśmy testy sprawnościowe oraz wiele atrakcji takich jak – dmuchane zamki, trampoliny, dmuchane zjeżdżalnie. Podczas testów będzie prowadzona loteria fantowa w której będzie dużo ciekawych upominków. Zapraszamy rocznik od 2004 do 2010.

Aby wziąć udział w naborze uczestnik musi być z opiekunem uprawnionym do podpisania listy zgłoszeniowej.

Drugim ważny wydarzeniem w dniu dzisiejszym jest pierwszy turniej nocny w Polsce dla rocznika 2005 oraz 2006, którym głównym organizatorem jest UKS Lechia Dzierżoniów rocznik 2005/2006. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godz. 18:00 a zakończenie turnieju planowane jest tuż po 22:00. Zapraszamy do dopingowania nas    w tak ciekawym wydarzeniu.

Relacja na żywo na stronie http://ukslechia-2005.futbolowo.pl/