Sparing w Piławie Górnej rocznik 2005

 

zzzzzz

W sobotę tj 24-10-2015 nasza drużyna rozegrała grę kontrolną z Piławianką Piława Górna. W szeregach naszych kolegów z przeciwnej drużyny grali także chłopcy rocznikowo starsi 2004, co na pewno podniosło poziom drużyny z Piławy.

Nasi chłopcy rozegrali tego dnia dość ciekawe spotkanie, gdzie w pierwszych pięciu minutach na boisku trwała wyrównana gra, a po obu stronach na tablicy wyników widniał wynik 1:1. Później to już odjazd naszej drużyny co przełożyło się na dość dużą przewagę w bramkach po stronie UKS. Dobra gra z naszej strony, przyniosła  pozytywny skutek na boisku jak i po za boiskiem, gdzie czterech chłopców w naszej grupie dojeżdżających z Piławy na nasze zajęcia, byli usatysfakcjonowani z wyniku i dało im dalsze paliwo do  poświęcenia jakim jest dojazd do Dzierżoniowa trzy razy w tygodniu na zajęcia. Wynik jakim zakończyło się spotkanie pokazało, że Patryk Rybak, Karol Palka, Patryk Małowski i Gabriel Kujtkowski dokonali na chwilę obecną dobrego wyboru. Chciałem też podziękować kolegom z Piławy, gdyż trzeba wziąć pod uwagę, że ta drużyna jest dopiero budowana z chłopców i dziewczynek, które grały w klubie i ci którzy dopiero zaczynają. Tak więc duży szacunek dla drużyny z Piławy.