Newsy
  • Gratulacje dla Młodej Pary ! 23 sierpnia  2014 o godzinie 15 30 w Grodziszczu trener UKS Lechii Dzierżoniów MARCIN SOTA wypowiedział sakramentalne Tak swojej wybrance Sylwii. Szczęśliwym Nowożeńcom cała rodzina piłkarska składa najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności, szczęścia, [...]
  • Obozy sportowe z UKS Lechia Zgodnie z programem szkoleniowym w miesiącu sierpniu odbywają się obozy sportowe dla naszych zawodników i zawodniczek. Już pierwsze drużyny rozpoczęły przygotowania do rozgrywek. Pierwsze dwie ekipy, czyli drużyna 2002' trenera Mariusza [...]
  • Awaria Strony !!! Bardzo przepraszamy za niedogodności związane z brakiem aktywności naszej strony, ale niestety strona uległa poważnemu uszkodzeniu, które wymagały dłuższej naprawy. Dobra wiadomość jest taka, że już od dnia dzisiejszego strona [...]

Sparing w Piławie Górnej rocznik 2005

Interlinia+- ARozmiar czcionki+- Wydrukuj

 

zzzzzz

W sobotę tj 24-10-2015 nasza drużyna rozegrała grę kontrolną z Piławianką Piława Górna. W szeregach naszych kolegów z przeciwnej drużyny grali także chłopcy rocznikowo starsi 2004, co na pewno podniosło poziom drużyny z Piławy.

Nasi chłopcy rozegrali tego dnia dość ciekawe spotkanie, gdzie w pierwszych pięciu minutach na boisku trwała wyrównana gra, a po obu stronach na tablicy wyników widniał wynik 1:1. Później to już odjazd naszej drużyny co przełożyło się na dość dużą przewagę w bramkach po stronie UKS. Dobra gra z naszej strony, przyniosła  pozytywny skutek na boisku jak i po za boiskiem, gdzie czterech chłopców w naszej grupie dojeżdżających z Piławy na nasze zajęcia, byli usatysfakcjonowani z wyniku i dało im dalsze paliwo do  poświęcenia jakim jest dojazd do Dzierżoniowa trzy razy w tygodniu na zajęcia. Wynik jakim zakończyło się spotkanie pokazało, że Patryk Rybak, Karol Palka, Patryk Małowski i Gabriel Kujtkowski dokonali na chwilę obecną dobrego wyboru. Chciałem też podziękować kolegom z Piławy, gdyż trzeba wziąć pod uwagę, że ta drużyna jest dopiero budowana z chłopców i dziewczynek, które grały w klubie i ci którzy dopiero zaczynają. Tak więc duży szacunek dla drużyny z Piławy.

Banner

Wiadomości z

Galerie

IMG_9821 2005'-2006' DSCF3050 Dawidziak IMG_9858 99' IMG_9833

Slide backgroundSlide thumbnail
Slide background
Slide background

Nasze drużyny

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Kalendarium

Listopad 2018
P W Ś C P S N
« wrz    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930