Newsy
  • Konkurs wakacyjny !!! Rozpoczęły się wakacje wielu z naszych zawodników uda się w różne cudowne i malownicze miejsca. W związku z tym Zarząd UKS Lechia ogłasza konkurs pod hasłem „ Tam gdzie Ja, [...]
  • Wiktoria – Talent Roku Miasto docenia swoich mieszkańców, także tych młodych, a gdy szczególnie sobie na to zasłużą, nie szczędzi pochwał i gratulacji. Tak też było podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej. Listy gratulacyjne odebrały [...]
  • Gryf Cup – rocznik 2005 W dniu 18-01-2016 pojechaliśmy na turniej GRYF CUP, na którym nasza drużyna udowodniła, że lubi grać w piłkę nożną, a przede wszystkim grać piłką. Mimo zajęcia trzeciego miejsca jesteśmy bardzo [...]

Sparing w Piławie Górnej rocznik 2005

Interlinia+- ARozmiar czcionki+- Wydrukuj

 

zzzzzz

W sobotę tj 24-10-2015 nasza drużyna rozegrała grę kontrolną z Piławianką Piława Górna. W szeregach naszych kolegów z przeciwnej drużyny grali także chłopcy rocznikowo starsi 2004, co na pewno podniosło poziom drużyny z Piławy.

Nasi chłopcy rozegrali tego dnia dość ciekawe spotkanie, gdzie w pierwszych pięciu minutach na boisku trwała wyrównana gra, a po obu stronach na tablicy wyników widniał wynik 1:1. Później to już odjazd naszej drużyny co przełożyło się na dość dużą przewagę w bramkach po stronie UKS. Dobra gra z naszej strony, przyniosła  pozytywny skutek na boisku jak i po za boiskiem, gdzie czterech chłopców w naszej grupie dojeżdżających z Piławy na nasze zajęcia, byli usatysfakcjonowani z wyniku i dało im dalsze paliwo do  poświęcenia jakim jest dojazd do Dzierżoniowa trzy razy w tygodniu na zajęcia. Wynik jakim zakończyło się spotkanie pokazało, że Patryk Rybak, Karol Palka, Patryk Małowski i Gabriel Kujtkowski dokonali na chwilę obecną dobrego wyboru. Chciałem też podziękować kolegom z Piławy, gdyż trzeba wziąć pod uwagę, że ta drużyna jest dopiero budowana z chłopców i dziewczynek, które grały w klubie i ci którzy dopiero zaczynają. Tak więc duży szacunek dla drużyny z Piławy.

Banner

Wiadomości z

Galerie

IMG_9834 IMG_9806 2002' SONY DSC IMG_6891 99'

Slide backgroundSlide thumbnail
Slide background
Slide background

Nasze drużyny

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Kalendarium

Kwiecień 2019
P W Ś C P S N
« mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930