Rado Errea Cup – Finały rocznik 2006

2006

 

W pierwszym meczu Ligi Europy zmierzyliśmy się z Pogonią Szczecin . Dobry początek tego spotkania w naszym wykonaniu , ale za bardzo indywidualnie i przez to nie wykorzystujemy trzech bardzo dogodnych sytuacji pod bramką portowców . Te lubią się mścić i po chwili przegrywamy już 2:0 . Ostatnie minuty należ ponownie do nas , najpierw Janek Fabian strzela bramkę kontaktową i za chwilę możemy doprowadzić do remisu , ale znowu szwankuje skuteczność . W ostatnich sekundach meczu nadziewamy się na kontrę i ostatecznie przegrywamy z zespołem ze Szczecina 1:3 . W drugim spotkaniu z KSZO Ostrowiec przez większość spotkania to my byliśmy stroną przeważająca , ponieważ przeciwnicy oddawali nam piłkę wybijając ją do naszego bramkarza . Próbując rozgrywać akcje od tyłów popełniamy jeden błąd i przegrywamy to spotkanie 0:1 , będąc zespołem lepszym piłkarsko . Kolejny mecz z Motorem Lublin to wielkie emocje . Dwukrotnie udało się nam dogonić przeciwnika , ale za trzecim już brakło czasu i przegrywamy ten ciekawy pojedynek 2:3 .Jedyny punkt zdobywamy w czwartym spotkaniu tego dnia remisując z FC Academy Wrocław 1:1 . Wynik odzwierciedla to co działo się na boisku nie krzywdząc żadnej drużyny . W ostatnim spotkaniu turnieju spotkaliśmy się ponownie z GKS Katowice . Dzień wcześniej byliśmy lepsi wygrywając 2:1 . Tym razem na boisku ciekawiej prezentował się zespół z Górnego Śląska wygrywając wysoko 4:1 . (http://lechia06dzierzoniow.futbolowo.pl)