Puchar jest Nasz !!!

W niedzielę 29 listopada 2015 o godzinie 9:00 na Hali Sportowej w Żarowie rozpoczął się Turniej Piłkarski GRYF CUP 2015/2016 rocznika 2007. Wzięło w nim udział 8 drużyn: AP Dzierżoniów, GRYF I Świdnica ,GRYF II Świdnica ,UKS Bielawianka Bielawa, UKS Lechia Dzierżoniów I ,UKS Lechia Dzierżoniów II, UKP Zielona Góra, ORLIK Kłodzko .Trener Albert Połubiński wystawił w turnieju dwie rewelacyjne drużyny swoich piłkarzy. W grupie 1 znalazła się UKS Lechia II, która w pierwszym swoim meczu trafiła na, jak się okazało jednego z faworytów turnieju- UKP Zielona Góra. Mecz bardzo wyrównany zakończył się wynikiem 1:1. Nie był to dobry początek Lechii, tylko 1 punkt. Natomiast w grupie 2, UKS Lechia radziła sobie bardzo dobrze wygrywając 2 mecze i przegrywając tylko 1. Podopieczni trenera Alberta Połubińskiego zmierzyli się w derbach Dzierżoniowa, zagrali przeciwko sobie, ale rozstrzygnięcie wyniku dały dopiero rzuty karne. Wygrał zespół UKS Lechia II, ale prawdziwy popis swoich możliwości Lechici pokazali w kolejnych derbach, wygrywając z AP Dzierżoniów 5:0. Ostatecznie obie drużyny zajęły dobre pozycje, plasując się w całym turnieju na 1 i 4 miejscu. Dziękujemy zawodnikom, trenerowi i organizatorom za dobrą zabawę.

GRUPA 1

AP Dzierżoniów – GRYF I Świdnica: (2:1)

UKS Lechia II – UKP Zielona Góra: (1:1)

AP Dzierżoniów – UKP Zielona Góra: (0:4)