Newsy
  • Wesołych Świąt !!! Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek.Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia życzy dla całej Rodziny piłkarskiej Zarząd UKS Lechia Dzierżoniów. [...]
  • ZAJĘCIA SPORTOWO-REKREACYJNE          Najmłodsze zawodniczki i zawodnicy od poniedziałku do piątku uczestniczyły w zajęciach sportowo-rekreacyjnych . Każdy dzień rozpoczynaliśmy treningiem na Orliku , a po nim spacerem szliśmy na obiad [...]
  • Srebrna gwiazda PZPN dla UKS Lechia Dzierżoniów UKS wśród najlepszych szkółek w Polsce Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza szkółka UKS LECHIA DZIERŻONIÓW otrzymała srebrną gwiazdkę w certyfikacji PZPN Cieszymy się ponieważ to odznaczenie pokazuje jak ważna dla nas [...]

PRZYGOTOWANIA ROCZNIKA 2006 DO ROZGRYWEK

Interlinia+- ARozmiar czcionki+- Wydrukuj

Po przerwie spowodowanej koronawirusem podopieczni trenera Mariusza Kondryca wrócili do zajęć 4 maja i od tego czasu trenują trzy razy w tygodniu , aby przygotować sie do rozgrywek I ligi dolnośląskiej trampkarzy. Rocznik 2005 w rundzie jesiennej 2019 roku postawił młodszym kolegom bardzo wysoko poprzeczkę , rywalizując w barażach o ligę centralną. Odra Opole okazała sie przeciwnikiem jednak zbyt mocnym i na najwyższym szczeblu rozgrywek w Polsce nie zobaczymy jeszcze zespołu z Dzierżoniowa.  Jak wypadną chłopcy rok młodsi dowiemy się dopiero pod koniec listopada na zakończenie rozgrywek. Stawka zespołów wygląda bardzo interesująco, zagrać z takimi zespołami jak: Zagłębiem Lubin, Śląskiem Wrocław, Miedź Legnica czy Parasol Wrocław to nielada wyzwanie. Zespół musi być dobrze przygotowany do nowego sezonu, dlatego nasi trampkarze zagrają mecze kontrolne z wymagającymi przeciwnikami takimi jak Górnik Wałbrzych, Miedź Legnica, Polonia-Stal Świdnica i Nysa Kłodzko. Aktualnie treningi odbywają się na trawiastych boiskach dzierżoniowskiego Osiru w poniedziałki, środy i czwartki od 16.30 do 18.00.

_DSC0002

Kadra zespołu : Aleksander Gaweł, Wikoria Kuprowska, Jarosław Duda, Oliwier Szymoniak, Kuba Hajdamowicz, Victor Dziechciowski, Jan Fabian, Jan Choderny, Karol Tomaszewicz, Jakub Szymczak, Bartek Chytry, Szymon Kwinta, Wiktor Flisowski, Filip Gaweł, Jakub Styga, Wiktor Gocko, Michał Mazik.

Trener prowadzący rocznik 2006 – Mariusz Kondryc tel. 697-149-485.

Banner

Wiadomości z

Galerie

IMG_6916 DSCF9437 M. Forma DSCF9449 M. Forma SONY DSC kod_kreskowy IMG_9806

Slide backgroundSlide thumbnail
Slide background
Slide background

Nasze drużyny

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Kalendarium

Maj 2021
P W Ś C P S N
« kwi    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31